יום ראשון , מאי 26 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / שריפה בבית כנסת בכפר גדעון
הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)
הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)

שריפה בבית כנסת בכפר גדעון

לפני זמן קצר פרצה שריפה בבית כנסת שהיה ריק מאנשים בכפר גדעון, השוכן בין עפולה לנצרת. שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פינו כ-180 תלמידות מבית ספר סמוך עקב העשן הסמיך.

הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)
הכבאים פועלים בשטח. (צילום כבוי אש)

האירוע הסתיים ללא נפגעים, לוחמי כבוי האש פועלים לכיבוי השרפה בשעה  זו. הסיבה לפרוץ הדליקה טרם ברורה.

מכבוי אש נמסר כי "בתחנת עפולה התקבל דיווח על שרפת קוצים, שהתפשטה אל עבר בית כנסת בכפר גדעון. לבית הכנסת נגרם נזק רב שניזוק  בנוסף בוצע פינוי בית ספר עם 90 תלמידות. ספרי התורה לא נפגעו".

בדוק גם

בית"ר נהריה

בא לקבוצה מאמן חדש: ג'קי שריקי מונה למאמנה של בית"ר נהריה

שריקי, שאימן בעונה שחלפה את קבוצת הנוער של הפועל מטה אשר, מחליף בתפקיד את מיכה שושן, שקודם לעמדת המנהל המקצועי של המועדון הבית"רי

8 תגובות

 1. רעידת אדמה

  גם האדמה רועדת בכפר גדעון.

  וַיְהִי דְבַר-יְהוָה, אֵלַי לֵאמֹר. וְאַתָּה בֶן-אָדָם, כֹּה-אָמַר אֲדֹנָי יְהוִה לְאַדְמַת יִשְׂרָאֵל–קֵץ: בָּא הַקֵּץ, עַל-ארבעת (אַרְבַּע) כַּנְפוֹת הָאָרֶץ. עַתָּה, הַקֵּץ עָלַיִךְ, וְשִׁלַּחְתִּי אַפִּי בָּךְ, וּשְׁפַטְתִּיךְ כִּדְרָכָיִךְ; וְנָתַתִּי עָלַיִךְ, אֵת כָּל-תּוֹעֲבוֹתָיִךְ. וְלֹא-תָחוֹס עֵינִי עָלַיִךְ, וְלֹא אֶחְמוֹל: כִּי דְרָכַיִךְ עָלַיִךְ אֶתֵּן, וְתוֹעֲבוֹתַיִךְ בְּתוֹכֵךְ תִּהְיֶיןָ, וִידַעְתֶּם, כִּי-אֲנִי יְהוָה.

 2. קלימנט

  וועד האגודה החרדית בכפר גדעון – גם רצחו וגם ירשו

  • אמתיש רקאחת

   תאוות הממון וההון והשלטון, במגלומניה מטורפת על-ידי יהודים (???) אנוכיים, שמתנשאים בקנאה אכזרית ובטירוף-החושים לבצע-הכסף, גורמת לכאלה, להתעלל ביהודים יקרים, כאזרחים תמימי-דרך וישרי-לב באמת, שחסרי-ישע אמיתיים אלה, ללא רחם – כמיטב השקרנים והרמאים ואנשי-העולם התחתון והאויבים של עם-ישראל ושונאינו – כולם יחדיו – לאורך כל הדורות כולם – בחסות החוק במדינת-ישראל, שמתנהל על-ידי כמותם, ומאפשר העלמת-ראיות ועובדות ופרטים אמיתיים ויציבים ואיתנים, וסילופם ועיוותם – לפי המוח והראש והלב של אותם באי-כוח, תרתי-משמע – כל דאלים גבר 🙁 !!!!!! רצחתם וגם ירשתם !!!!!! 🙁
   בושה וחרפה לכם, קובעי-החוק ושליחיכם הגזלנים והשודדים והגנבים, לאור היום,
   ובושה למדינת-ישראל ולאלה – שאמורים להיות אחראים בה ולטובת האזרחים התמימים והטובים,
   שעושים מלאכתם רמייה ושררה להרע !!!!!!!! 🙁 🙁

 3. הקב"ה מוציא חמה מנרתיקה, רשעים נידונין בה.

 4. הרב שלמה אזואלוס מתל תאומים (עמק המעיינות) עמל ומתאמץ לגשר בין הנהלת מושב תל תאומים למשפחת קומה שהוחרב ביתה ע'י וועד המושב כדי שהמושב והקבלן יבנו להם בית.
  כך צריך לנהוג גם הרב אברהם הלוי ליפשיץ!! להתאמץ ולקרוע רקיעים וארץ כדי להשיב למשפחת פרקש את קורת הגג שלהם ואדמתם בכפר גדעון. משפחת פרקש רכשה את האדמה שלקחתם להם בשחיתות לכאורה, משפחת פרקש שילמה דמי חכירה במשך עשרות שנים….

  בגבעת עמל, בתל תאומים ובעוד שחיתויות יש להם רק התיישנות וזכויות. הם לא רכשו הקרקע.
  למשפחת פרקש יש וותק של 50 שנים בכפר גדעון, יש רכישה ** יש תשלומים למינהל מקרקעי ישראל ולמושב והרבה יותר זכויות חזקות מכול השאר. קל וחומר שפשעכם כנגדם הוא חמור הרבה, הרבה יותר.

  על אדמתם של משפחת פרקש חובה עליכם לבנות להם בית ** ויפה שעה אחת קודם.

 5. ראו הוזהרתם מהשם. ידוע במשפט שאין עונשין בטרם מזהירים, וזאת נראית אזהרת השם ! עונשו, בוא יבוא לאחריה. את כבשת הרש, של האחים פרקש, שאביהם הפרטיזן רכש, החזירו להם מייד.

 6. הרב של כפר גדעון (אותו אני מכבד) אמר היום: "שבר על שבר, חורבן על חורבן",
  אם זהו שבר וחורבן – אז מהו גזל קורת הגג הדלה של אנשים נכים – יתומים – צדיקים בני צדיקים!? עד היום, שנתיים אחרי הגזל – ולאנשים נכים – עניים – נגזלים – מכפר גדעון אין קורת גג ב"זכות" הגזלנים הארורים. אין עוד מלבדו ורק אבא שבשמיים יכול נגד הרשעים.

 7. זה מראה שהקדוש ברוך הוא לא רוצה ההצגות שלכם כי הכול בלוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *