בית / ידיעון עפולה והגליל / חדשות בידיעון עפולה והגליל / שי לחג: משטרת נצרת עילית החזירה לבעליו טלפון שנגנב

שי לחג: משטרת נצרת עילית החזירה לבעליו טלפון שנגנב

ביום שישי בשעות הצהריים, ערכה צעירה בשנות ה-20 קניות במרכז קניות. באחת החנויות במרכז, הניחה הצעירה את הטלפון הנייד שלה על דלפק הקופות ותוך מספר שניות הנייד ש...
השוטרים משיבים הטלפון לבעליו (צילום דוברות המשטרה)

תושבת עין מאהל הופתעה מאד לקבל מהשוטרים את הטלפון  הנייד שלה מסוג "NOTE 8" שנגב לה במרכז קניות בנצרת עלית.

ביום שישי בשעות הצהריים, ערכה צעירה בשנות ה-20 קניות במרכז קניות בנצרת עלית. באחת החנויות במרכז, הניחה הצעירה את הטלפון הנייד שלה על דלפק הקופות ותוך מספר שניות הטלפון הנייד שלה נעלם.

הצעירה יחד עם המוכרת בחנות ניסו לאתר את הטלפון הנייד, אך לשווא והצעירה יחד עם אביה הגיעו לתחנת המשטרה בנצרת עלית  והגישו תלונה בגין גנבת הטלפון הניד. לאחר חקירה מקצועית תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים איתרו השוטרים את החשוד במעשה, גבר בשנות ה-30 תושב נצרת עלית. הטלפון הגנוב נמצא ברשותו, ונתפס ע"י חוקר המשטרה ובסיום החקירה שוחרר בתנאים מגבילים.

לקראת חג איד אל פיטר זימנו החוקרים את הצעירה לתחנת המשטרה והציגו בפניה את הטלפון הנייד שנגנב לה. הצעירה שהופתעה מאד מהצלחת השוטרים לאתר את הטלפון הנייד שנגנב לה שמחה מאד בעיקר בגלל התמונות והרשימות האישיות החשובות שהיו בטלפון שלה.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה חשיבות רבה במאבק בגנבות טלפונים סלולריים מתוך ידיעה כי הם מכילים חומרים רגישים וחשובים מקצועית ורגשית, וגנבה שלהם  מאדם פוגעת בפרטיותו ובביטחונו. והיא פועלת בכל האמצעים על מנת להגן על הציבור ולהביא את העבריינים לדין".

 

בדוק גם

פורום הנהגת מועצת הנוער היוצא והנכנס | צילום: דוברות עיריית חיפה

תלמידה מקרית חיים נבחרה ליו"ר מועצת הנוער

שלי גרומצסקי מתיכון קרית חיים נבחרה לתפקיד היו"ר החדשה של מועצת הנוער העירונית חיפה. יוחאי עמיר, תלמיד חטיבת דגן בקריית חיים, נבחר לסגנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *