יום חמישי , פברואר 21 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / רמת ישי: רונן עקיבא יהיה מספר 2 של ניר חבקין
רונן עקיבא (צילום עצמי)
רונן עקיבא (צילום עצמי)

רמת ישי: רונן עקיבא יהיה מספר 2 של ניר חבקין

רונן עקיבא, כלכלן ומשפטן עם ניסיון רב , תושב רמת ישי משנת 2002 נשוי לאיילת, אב ל-3 בנות, פעיל חברתי כ-9 שנים ומשמש יו"ר ועד ההורים הבית ספרי מזה 5 שנים , החליט להצטרף למירוץ הפוליטי וחבר לניר חבקין המועמד לראשות מועצת רמת ישי.

רונן עקיבא (צילום עצמי)
רונן עקיבא (צילום עצמי)

עקיבא: "לאחר עשיה רבה כיו"ר ועד ההורים, הובלה של פרוייקטים רבים בישוב  ובעידוד בני המשפחה והחברים , אני רוצה לתרום ולעשות עוד יותר ולשם כך אני מציג מועמדות להובלת רמת ישי ורואה עצמי כנציגו של הדור החדש, דור שצמא לשינוי מסוג חדש ולוקח על עצמי להוביל את המשימה המאתגרת הזאת לעמוד בראש היישוב לצדו של ניר חבקין בנחישות, באהבה והמון מסירות".

עוד אמר רונן עקיבא: "אני דוגל בשיתוף פעולה ועבודת צוות של כל חברי המועצה והתושבים שכולם אנשים מצוינים ומגיע להם קרדיט של סמכות ואמון בכדי להגיע להצלחות מסוג חדש ואחר. כאלו שטרם נראה כאן ביישוב.אני מדבר על שינוי בסדרי העדיפויות ושימת התושב במקום ראשון. שדה התעופה, חינוך תרבות וספורט, איכות הסביבה, קהילה, מרכז עיסקי, תשתיות ורווחה יהיו נר לרגלנו".

עוד הוסיף עקיבא: " אין ראוי מניר חבקין להוביל את רמת ישי. יושרו, ניקיון כפיו, ניסיונו הרב ובעיקר הערכים והחזון אותם הוא מציג לא מותירים ספק כי הוא האיש הנכון , בזמן הנכון והמועמד הטוב ביותר להנהיג את רמת ישי בייחוד בעת הזו".

ניר חבקין: : רונן מהווה מכפיל כח משמעותי, הן מבחינת האנרגיות, המוטיבציה והרצון לבצע שינוי במועצה. כמו שכולם מכירים רונן צעיר, נמרץ, עם יכולות מוכחות. יחד, נמשיך לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב – להוביל את רמת ישי למקום טוב יותר. כמו כן, בקרוב נחשוף את שאר חברי הסיעה וצפויות הפתעות".

 

בדוק גם

הרוב קובע- חברי המועצה מצביעים על תקציב העירייה. מתוך דף הפייסבוק של עיריית חדרה

גידול בחינוך וברווחה: אושר תקציב עיריית חדרה לשנת 2019

13 מתוך 21 חברי מועצת העיר חדרה הצביעו אמש (ד') בעד התקציב. בכך אישרה מועצת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *