יום חמישי , מאי 23 2019
בית / ידיעות הגליל / פדרו: "אין לנו ברירה אחרת. חייבים לנצח בנס ציונה"
פדרו מול טרבין מאיכסאל (צילום חגאג רחאל)
פדרו בפעולה (צילום חגאג רחאל)

פדרו: "אין לנו ברירה אחרת. חייבים לנצח בנס ציונה"

בסיום המשחק נגד הפועל קטמון בשבוע שעבר, נראה הברזילאי של הפועל נצרת עילית, פדרו פטראצי עושה את דרכו באיטיות לרכבו, מלווה באשתו ובילדה. "פדרו מה יהיה?", נשאל על ידי אוהדים מודאגים. "שבוע הבא אני חוזר, הולכים לנצח בנס ציונה, אין לנו ברירה אחרת. חייבים לנצח", ענה לאוהדים.

פדרו מול טרבין מאיכסאל (צילום חגאג רחאל)
פדרו בפעולה (צילום חגאג רחאל)

עם עובדות אי אפשר להתווכח. פדרו לא שיחק בשני המשחקים האחרונים במסגרת הפלייאוף העליון, הקבוצה שלו הפסידה בשניהם. לאף אחד אין צל של ספק שאם פדרו היה על המגרש, הקבוצה לא הייתה מפסידה ומצבה בצמרת היה נראה אחרת.

גיא דיין אמנם מביא את המספרים, את השערים והבישולים, אבל כולם תמימי דעים שהאיש מספר 1 של הקבוצה העונה הוא פדרו. "כשהוא לא משחק, השחקנים עולים למגרש כאילו יש להם משקולות על הרגליים", מודה גורם בהנהלת הקבוצה. "פדרו נלחם, רץ, מתאבד, כאילו הוא שחקן בית שגדל במועדון, הוא מלהיב את השחקנים, נותן להם ביטחון", אומר שחקן בקבוצה, שקובע: "פדרו הוא 50 אחוזים מהקבוצה".

פדרו, שאלמלא התעקש עליו בקיץ המנכ"ל, גיל ברעם, בכלל לא היה בהפועל נצרת עילית, הפך העונה לשחקן הכי חשוב של הקבוצה, לשחקן הכי משמעותי שלה. פדרו הוא לא רק שחקן מצוין אלא גם מקצוען אמיתי ואישיות נדירה שמקרינה על החברים שלו לקבוצה. "כיף לשחק ליד שחקן כמו פדרו, כשהוא על המגרש אתה יודע שיש לך על מי לסמוך", אומר שחקן בקבוצה.

איך שלא תסתכלו על זה, הפועל נצרת עילית זקוקה לפדרו כדי לחזור לעניינים ולעשות עלייה.

בדוק גם

צילום ארכיון: דוברות כיבוי אש, מחוז חוף

נהריה: שריפה בבית האבות עדן

אחת הקומות אפופה עשן והדיירים מפונים מהמקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *