יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / עמקים / ספורט עמקים / שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה
ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חג'אג' רחאל)

שלושה שחקנים ישוחררו מהפועל עפולה

ירון הוכנבוים
ירון הוכנבוים (צילום: חג'אג' רחאל)

שכר השחקנים של הפועל עפולה עומד על 2.1 מיליון שקל, ונכון להיום אין לה אפשרות להעביר שחקנים בבקרה. יתרה מזאת, ביום שני קיימה הקבוצה ישיבה עם ראש העירייה יצחק מירון, ביקש האחרון לשחרר שלושה שחקנים מהסגל, כדי לעמוד במסגרת התקציבית.

ההערכה היא ששלושת השחקנים שישוחררו, יהיו מבין השחקנים שעדיין לא עברו בבקרה: גל ברזאני, אלי בללטי, אור אליהו, ואמיר אבלס. המאמן ירון הוכנבוים יחליט בסופו של דבר מי יאלץ לעזוב. עפולה תהיה חשופה לתביעות, שכן לשחקנים יש הסכמים חתומים, מלבד בלילתי, עמו יש הסכמות אך אין חוזה חתום.

ביום שלישי הפסידה הפועל עפולה בבית, במסגרת גביע הטוטו לטבריה, בתוצאה 2-4, במשחק שלא קבע דבר, אולם האוהדים התאכזבו מהעובדה שהקבוצה הובילה 0-2 וספגה רביעייה. המאמן ירון הוכנבוים העלה הרכב שכלל צעירים רבים. "גם אם שיחקנו עם צעירים, אסור לנו לספוג כזו תבוסה", אמרו בקבוצה. אוהדים טענו כי במשחק הבכורה בבית התוצאה הייתה צריכה להיות אחרת.

ביום שישי תפתח הפועל עפולה את העונה הרשמית, במשחק חוץ נגד ראשון לציון.

 

בדוק גם

ירון הוכנבוים (ירון הוכנבוים חוגג בחדר ההלבשה (צילום יצחק סולומון)

"איזה כיף היה בדרבי"

ירון הוכנבוים הוא המוח מאחורי ההצלחה של הפועל נצרת עילית * ההכנה המקצועית/ פסיכולוגית באה לידי ביטוי בדרבי העמקים נגד הפועל עפולה * "זה היה משחק על 6 נקודות ועברנו אותו בהצלחה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *