יום שבת , אפריל 20 2019
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה נגד איגוד השופטים
שחקן הפועל עפולה גיזי דורבור

הפועל עפולה נגד איגוד השופטים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

מנכ"ל קבוצת הכדורגל הפועל עפולה מהליגה הלאומית, תטמר רחמים, שיגר היום (ראשון) מכתב חריף לאיגוד השופטים, בו מחה על קיפוח מתמשך לאורך כל העונה.

"בשנים האחרונות הושקעו כספים רבים בענפי הספורט השונים בעפולה ובראשם קבוצת הכדורגל שהעפילה בסיום העונה החולפת לליגה הלאומית לאחר עשרות שנים של ניסיונות עקרים. עם זאת, אנו מבקשים להאיר את עיניכם למצב מתמשך ובלתי נסבל של קיפוח הקבוצה בהחלטות שופטים בחלק גדול ממשחקי הקבוצה מתחילת העונה. מצב שגורם להרגשת אי נוחות בלשון המעטה לאנשי הקבוצה ואוהדיה לכאורה התקבלה ההחלטה להוריד את הפועל עפולה ליגה", נטען.

במכתב מביא תומר רחמים שורה ארוכה של דוגמאות לקיפוח ומבקש: "רגע לפני משחקי הפליי-אוף הרגישים אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשלוח למשחקי הקבוצה אך ורק שופטים ותיקים ומנוסים המכירים את הליגה שינהלו את המשחקים בצורה הוגנת, ללא מורא וחשש. כמו כן מעתה ואילך נצלם את כל משחקי הקבוצה במצלמות וידאו ובכל החלטה שגויה (בתקווה שלא תהיינה כאלה) נפיץ את הצילומים הן להתאחדות לכדורגל והן לכלי התקשורת השונים".

 

בדוק גם

ירון הוכנבוים (ירון הוכנבוים חוגג בחדר ההלבשה (צילום יצחק סולומון)

"איזה כיף היה בדרבי"

ירון הוכנבוים הוא המוח מאחורי ההצלחה של הפועל נצרת עילית * ההכנה המקצועית/ פסיכולוגית באה לידי ביטוי בדרבי העמקים נגד הפועל עפולה * "זה היה משחק על 6 נקודות ועברנו אותו בהצלחה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *