בית / ידיעון עפולה והגליל / נדל"ן בידיעון עפולה והגליל / דונה זכתה במכרז לבניית 240 דירות בעפולה

דונה זכתה במכרז לבניית 240 דירות בעפולה

חברת הנדל"ן זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל תמורת 25.3 מיליון שקלים, כ-105 אלף שקל ליח"ד כולל הוצאות פיתוח
צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה פאנתרמדיה

חברת דונה זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל במורדות עפולה הצעירה. החברה זכתה בשני מגרשים להקמת 240 יח"ד בשכונת עפולה הצעירה תמורת 25.3 מיליון שקל, כך שהמחיר ליחידת קרקע כולל הוצאות פיתוח הסתכם בכ-105 אלף שקל. המגרש שבו דונה זכתה משתרע על פני 41,912 מ"ר, ועלות הוצאות פיתוח הקרקע עומדת על 22.2 מיליון שקל.

הקרקע נמצאת בעפולה הצעירה, שכונה חדשה, שנבנית ונגישה לנתיבי תחבורה משמעותיים כמו כביש 65 ורכבת העמק שצפויה להיפתח בשנה הבאה ולקצר את זמני הנסיעה למתחמי התעסוקה באזור חיפה (17 דקות נסיעה). השכונה החדשה נמצאת בחלקה הצפוני של העיר עפולה ובסמוך לבית החולים העמק ויש לה נוף פתוח להרי הגלבוע.

לדברי אוהד סבן, סמנכ"ל בחברת דונה, "אנחנו שמחים לצרף את עפולה למגוון שכונות המגורים שאנחנו בונים בערים השונות בישראל. בשנים האחרונות עפולה נמצאת בתנופת בנייה אדירה, ואנחנו חושבים שהיא תהפוך לאחד מהיעדים האטרקטיביים לזוגות ומשפחות צעירות המחפשות לרכוש דירה במחיר שפוי וליהנות מאיכות חיים גבוהה. בשנה הקרובה תגיע רכבת העמק לעפולה, ובסמוך מתוכנן להיבנות פארק היי טק חדשני שיספק אלפי מקומות עבודה לתושבים. על פי התכנון, הפרויקט יכלול בניינים נמוכים של 6-7 קומות וישמר את המרקם הכפרי של האזור".

 

בדוק גם

פרויקט שהם ברובע יזרעאל (הדמיה: שהם)

4 דירות בשבוע נמכרו בפרויקט "שֹהם" ברובע יזרעאל

מחירי הדירות שנמכרו, החל מ-860 אלף שקלים. הפרויקט כולל שלושה מגדלים, 11 קומות, כ-118 יח"ד בתכנון אדריכלי מוקפד וייחודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *