יום שני , מאי 27 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / עו"ד אילן וקנין מצטרף למרוץ לראשות העיר עפולה
עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)
עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)

עו"ד אילן וקנין מצטרף למרוץ לראשות העיר עפולה

עו"ד אילן וקנין מעפולה, הודיע השבוע רשמית כי יתמודד על ראשות העיר עפולה, בבחירות שייערכו בסוף חודש אוקטובר.

משימתו של וקנין לא תהיה קלה, שכן הוא מתמודד מול שני טייקונים ברמה המקומית, ראש העיר יצחק מירון וראש העיר לשעבר אבי אלקבץ. "אני מכבד את שני המועמדים ובכל זאת מדובר בראש עיר מכהן ובראש עיר לשעבר ויחד עם זאת אני כמו הציבור עדים למאבק והסכסוך האישי והמיותר המתנהל ביניהם הפוגע בציבור התושבים", אומר וקנין.

עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)
עו"ד אילן וקנין (צילום עצמי)

וקנין, שייצג את תושבי עפולה עילית במכרז הקרקעות המפורסם, הוסיף ואמר על מירון ואלקבץ: "הם נמצאים יחד ולחוד מזה 20 שנים, מאז שנת 98 ונראה שהגיע הזמן למנהיגות חדשה ואחרת. זאת שתחזיר את חינוך ילדינו שנמצא בשפל למרכז העשייה שיחד עם העדר התעסוקה האיכותית צריכים להיות הנושאים המרכזיים בו צריכים להיות מושקעים רוב משאבי העיר".

וקנין הוסיף ואמר כי ינסה "לעצור את הנטישה תוך שמירה על צביונה היהודי של העיר, איחוי השסעים ואיחוד וגיבוש התושבים. לכן בחרתי להעמיד את עצמי לבחירת הציבור בתקווה לקבל את אמונו".

בדוק גם

ערב מרגש. יוסי וידר וחיים צורי | צילום: דוברות העירייה

מרגש: מה הבטיח וידר לאביחי בן ה-9? (וידיאו)

אירוע ההתרמה של עמותת ימין סעד, המסייעת לילדים חולי סרטן, התקיים הערב, ראשון, בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין

תגובה אחת

  1. על חשדות של שוחד לגבי שני ראשי העיר זה שהיה ורוצה לחזור וזה שמכהן ורוצה שוב..מושחתים.מירון סגר לתושבים את הפה ואת העניים במיזרקה שעלתה 12 מיליון שקל.כשהנוער מיסתובב חסר תעסוקה..הפשע חוגג מה שלא היה אף פעם בעפולה..צריך ראש חדש צעיר עם כוחות מחודשים להביא את עפולה והשכונות למקום שכייף לחיות
    ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *