יום שבת , פברואר 16 2019
בית / ידיעון עפולה והעמקים / נצרת עילית / נצרת עילית: מנהל הקבוצה נגד הצוות המקצועי
כועס. שרון סויסה (צילום חגאג רחאל)
כועס. שרון סויסה (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית: מנהל הקבוצה נגד הצוות המקצועי

שרון סויסה (צילום עצמי)שרון סויסה (צילום עצמי)
מנהל קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית, שרון סויסה, זעם על הצצות המקצועי של הקבוצה, לאחר שנתוני הכושר הגופני של השחקנים במשחק ביום שישי נגד הפועל מרמורק הודלפו לתקשורת בטרם הגיעו לידיו ולידי השחקנים. סויסה שוחח בנושא עם המנהל המקצועי ומחה על הדברים. אגב, מי שאחראי על הנתונים הוא מאמן הכושר, שרון כץ.

שרון סויסה: "דיברתי עם רועי, הבהרתי שזה לא תקין ולא מקובל עלי כמנהל קבוצה, אמרתי לו שזה עצוב ששחקנים צריכים לקרוא בפייסבוק על הנתונים שלהם וזה ממש לא מקצועי ואפילו עצוב. רועי הבטיח לטפל בנושא ואני מאמין שהוא יעשה סדר".

ובנושא אחר: הקבוצה התאמנה בשבוע שעבר 3 פעמים במגרשי אתו"ס בחיפה, בעלות של 1000 שקל לאימון ובעלות כוללת של 3000 שקל, למרות שהקבוצה בפגרה ולמרות שאימון יום ראשון היה אימון שחרור קל. "לא היה קורה אם היו עושים אמבטיה וג'קוזי בגרין וחוסכים כסף, אבל כנראה שיש אנשים שמתאים להם להתאמן בחיפה", אומר גורם במועדון.

יש לציין שהשבוע הקבוצה חזרה להתאמן במגרש האימונים בגרין.

המנהל המקצועי, רועי כהן, אמר בתגובה: "האמת שהתוכנית הזו נקבעה לפני חודש וחצי (כשידענו שיש שזרוע והיינו צריכים לשריין מגרש), הכסף כבר שולם מראש ואם היינו יודעים אז שאנחנו כאלה פצועים וחבולים בהחלט היינו לוקחים בחשבון נתון שכזה".

בדוק גם

דוד מלכה צילום אלכס הובר

המנכ"ל הפורש של עיריית כרמיאל :"הייתה לי הזכות להיות שותף בבנייה של עיר"

אחרי שכיהן במשרות בכירות ובשלוש השנים האחרונות כמנכ"ל העירייה פורש דוד מלכה מעבודתו הציבורית. בראיון מיוחד הוא מספר על ילדותו בשיכון עולים בעכו, על הצבא ועל הנוסטלגיה העירונית מימיו של ברוך ונגר ז"ל. עכשיו, הוא משאיר עירייה בלי מנכ"ל קבוע והולך לנוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *