יום שלישי , מרץ 26 2019
אלפסי שני משמאל בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)
אלפסי שני משמאל בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)

מעוקלים

חשבון הבנק של הפועל נצרת עילית מעוקל, בשל חוב כספי של כ-40 אלף שקלים, למגן העבר עמירן אלפסי. כזכור אלפסי תבע את הקבוצה על יותר מ-100 אלף שקלים, בית הדין לעבודה קבע שהקבוצה תשלם לו כ-40 אלף שקלים, אך הקבוצה לא עמדה בפסק הדין. המנכ״ל גיל ברעם: ״אין לנו כסף לשלם, מה רוצים שנעשה? אם הם רוצים לפרק את המועדון- בבקשה. אחר כך הם לא יראו את הכסף לעולם״.

אלפסי שני משמאל בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)
אלפסי (שני משמאל) בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)

ברעם הביע תמיהה על כך ש"אנשים שהתפרנסו מהמערכת מנסים לפגוע בה״. יצוין כי עמירן אלפסי ואביו, המנכ״ל לשעבר אלי אלפסי, כלולים בהסדר הנושים של הקבוצה. ברעם עשה השבוע מאמצים רבים לשלם לשחקנים לפחות משכורת אחת מבין השתיים שהוא חייב להם.  הבלם אלירן חודדה, ביקש להנחית את חבריו לאחר הניצחון בדרבי על מכבי אחי נצרת ואמר להם: ״אם לא תהיה המשכיות, רצף של ניצחונות, כאילו לא עשינו כלום. חייבים להמשיך במומנטום".

בנצרת עילית קיבלו באכזבה רבה את הניצחון של הפועל טבריה על האחרונה בטבלה, הכח רמת גן. "אין מה לעשות, כנראה שיגזר עלינו להילחם על חיינו בליגה עד הסוף", אומר שחקן בקבוצה. בנצרת עילית קיוו למעידה של טבריה ולפתיחת פער ממנה.

 

 

בדוק גם

גיל ברעם (צילום מיכאל מלכין)

החלה מלחמת השבת בליגה הלאומית בכדורגל

מנהלת הליגה מתכנת משחק מרכזי בשבת שישודר בשידור ישיר. שחקנים שומרי שבת זועמים. מנכ"ל נצרת עילית: " "זה עניין של ספונסרים, חשיפה, שידורים בערוץ הפתוח, דבר שיכול להביא הרבה כסף "

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *