יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון
בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

מגן הפועל נצרת עילית, בן תורג'מן, נמצא במשא ומתן מתקדם עם הפועל באר שבע מליגת העל, שביקשה לצרף אותו כבר בחודש ינואר האחרון. תורג'מן נעדר בשלושת החודשים האחרונים בגלל פציעה קשה שהשביתה אותו מפעילות.

 בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

ביום שלישי נפגשו תורג'מן והסוכנת שלו עם מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם. לטענת הסוכנת התנאים של תורג'מן כבר סוכמו עם אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, והמאמן אלישע לוי, שנמצא בחופשה פרטית בארצות הברית, מכיר את השחקן, עקב אחריו ומחזיק ממנו.

לתורג'מן אין חוזה לעונה הבאה, והמנכ"ל ברעם כבר קבע עבורו מחיר: חצי מיליון שקלים. בנצרת עילית טוענים כי תורג'מן ממהר מדי לאור העובדה שלא ברור באיזה כושר הוא נמצא לאחר הפציעה הקשה, וכן כי יתקשה להשתלב בבאר שבע, לאור העובדה כי אביו, אליו היה קשור מאוד, נפטר לאחרונה. "עוד עונה בנצרת עילית תעשה לו רק טוב, הוא צריך להיות ליד המשפחה שלו, אבל נקבל בהבנה ובאהבה כל החלטה שלו", סיכם המנכ"ל ברעם.

כזכור, לפני פתיחת העונה שעברה נבחן תורג'מן בהפועל עכו מליגת העל, שהחליטה בסופו של דבר לרדת ממנו.

בדוק גם

פרדי שמילוביץ (צילום עצמי)

"המעבר ממגרש מע"צ לאצטדיון גורג' מיני היה כמו לשחק בוומבלי"

"הייתה תקופה מופלאה. נצרת עילית הייתה בחיתוליה, הרגשנו שליחות", אומר כדורגלן העבר של הפועל נצרת עילית, פרדי שמילוביץ, שיקבל תעודת הוקרה מראש העיר רונן פלוט, בשני הקרוב במהלך המשחק נגד מרמורק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *