יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / בית שאן / סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות
הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)
הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בשבוע שעבר התקיים טקס מצטייני ראש השנה של ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, אלוף איציק תורג׳מן. הטקס התקיים בראשותו ובמעמד קצין הרפואה הראשי, תא״ל ד״ר טריף בדר וקצינים נוספים. המצטיינים המשרתים במגוון יחידות צה״ל, קיבלו את הצטיינותם על מסירותם לתפקיד ותפקודם היוצא דופן.

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)
הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

מבין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. הישאם בן ה- 30, משרת כסגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון. הוא החל את שירותו הצבאי כלוחם בגדוד 299 לשעבר בחטיבה 300, בו שירתו בני העדה הדרוזית. לאחר סגירתו הפך לגדוד מילואים.

הישאם יצא לקצונה בחיל הרפואה ושובץ בתפקידו הראשון כקצין ארגון רפואה של החטיבה המרחבית 474. משם התקדם לתפקידים קצין מבצעים באוגדה, קצין רפואה חטיבתי של חטיבת יהודה ומפקדת פלוגת הכשרות יסוד בבית ספר להדרכה של חיל הרפואה. אחר כך, יצא לימודים אקדמאיים וסיים כבוגר תואר ראשון במדעי מדינה וניהול.

במסגרת תפקידו אחראי על כל תחום הרפואה באוגדת יהודה ושומרון, גזרה מורכבת המאופיינת בשיתוף פעולה עם ארגוני רפואה רבים, טיפול באזרחים ישראלים ופלסטינים, מתן מענה מידי בגזרה רחבה ובעיקר מאמץ עיקרי לתת מענה רפואי מתקדם לכלל הלוחמים והחיילים בגזרה.

״אני שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע. מודה למפקדיי על האמון שמעניקים לי. בהזדמנות זו ארצה לאחל לכל עם ישראל שנה טובה ומתוקה״,  סיכם הישאם בתום הטקס.

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *