יום חמישי , מאי 23 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / ניידת המשאלות של המשטרה הגשימה לפיראס וראמה את החלום להיות שוטרים
ראמה במדי שוטרת (צילום דוברות המשטרה)
ראמה במדי שוטרת (צילום דוברות המשטרה)

ניידת המשאלות של המשטרה הגשימה לפיראס וראמה את החלום להיות שוטרים

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ביקרה השבוע בכפר כנא והפתיעה את פיראס חטיב, צעיר עם תסמונת דאון, ואת ראמה טאהה, בת 10 הסובלת מנכות ונעזרת בכיסא גלגלים לאחר, שרגליה נפגעו בתאונה משער חשמלי.

ראמה במדי שוטרת (צילום דוברות המשטרה)
ראמה במדי שוטרת (צילום דוברות המשטרה)

השניים חלמו להיות שוטרים ופיראס אף נוהג להגיע לתחנת המשטרה לפחות פעם בשבוע, להצדיע לשוטרים ולצפות בפעילותם.

השוטרים בתחנה שחלומם של השניים נגע בליבם, גייסו למשימה את ניידת המשאלות של משטרת ישראל והגיעו עמה לביתם של פיראס וראמה בכפר, הלבישו אותם במדי שוטר חדשים ומיד ניגשו למשימת הסיור בניידת המיוחדת, הכוללת בתוכה התקנים משטרתיים שונים ומגוונים כגון אורות משטרה, מערכת קשר וכריזה ועוד, פיראס אף התלהב מהכינוי שלו בקשר "קפטן פיראס".

עם הגעתם לתחנת המשטרה בכפר כנא, פעלו השניים יחד עם חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי וסייעו להם לפענח זירת עבירה. בנוסף פעלו בליווי כלב משטרתי לאיתור אמצעי לחימה, סייעו לחבלני המשטרה בטיפול בחפץ חשוד והתאמנו בירי כדורי צבע. את היום המרגש חתמו פיראס וראמה בארוחת צהריים ושיחה אישית עם מפקדת התחנה, שבסיומה העניקה להם שי.

שוטרי התחנה ציינו, "זה היה מרגש מאד לראות את הבעות השמחה וההפתעה של של פיראס וראמה, זוהי זכות שלנו להעניק חוויה ייחודית שאין כמותה בשום מקום אחר, ומבטי השמחה וההנאה של פיראס וראמה הם התגמול הכי טוב שאנו יכולים לבקש בחזרה".

בדוק גם

צילום ארכיון: דוברות כיבוי אש, מחוז חוף

נהריה: שריפה בבית האבות עדן

אחת הקומות אפופה עשן והדיירים מפונים מהמקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *