יום שני , מאי 27 2019
בית / ידיעות הגליל / משהו טוב קורה ביציעי גרין
יור חוג האוהדים שלומי שטיינברג (צילום מאור בכר)
יור חוג האוהדים שלומי שטיינברג (צילום מאור בכר)

משהו טוב קורה ביציעי גרין

התעוררות בקרב אוהדי הפועל נצרת עילית, שמריחים שמשהו טוב הולך לקרות. "יש לנו הזדמנות מעולה לעלות לליגת העל, נעזור לשחקנים ככל יכולתנו", אומר יו"ר חוג האוהדים, שלומי שטיינברג.

אוהדים שביקשו להישאר בעילום שם, תרמו חולצות וצעיפים (שיופצו בשבוע הבא) וחם צוואר. כל המוצרים יימכרו על ידי חוג האוהדים במחיר סמלי והכספים ישמשו את חוג האוהדים לרכישת אביזרי עידוד. "יש התעוררות שלא הייתה כבר שנים", אומר שלומי שטיינברג, "רואים יותר ויותר אנשים ביציע, אנשים שכבר שנים לא הגיעו למשחקים".

חולצות שיופצו לאוהדים בשבוע הבא (צילום עצמי)
חולצות שיופצו לאוהדים בשבוע הבא (צילום עצמי)

חוג האוהדים מארגן הסעה למשחק נגד בני לוד ביום שני הקרוב, כפי שעשו בשני משחקי החוץ האחרונים, נגד הפועל כפר סבא והפועל עפולה. ומי תרם את ההסעות? איש לא יודע. האוהד האלמוני שתרם את ההסעה מתעקש להישאר אנונימי. אוהדים המעוניינים להצטרף להסעה למשחק, שאגב יתקיים ברמלה, מוזמנים ליצור קשר עם דביר טכמן 0523649009 או עם שלומי אוסיאס 0526553705.

יור חוג האוהדים שלומי שטיינברג (צילום מאור בכר)
יו"ר חוג האוהדים שלומי שטיינברג (צילום מאור בכר)

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, מרוצה. "האוהדים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמועדון, חלק מההצלחה שלנו. אחד הדברים שהיו בראש סדר היום שלי לפני כעשור, כשנכנסתי לתפקיד המנכ"ל, היה בניית חוג אוהדים. היום אנחנו מתחילים לראות תוצאות. נקווה שהם ימשיכו לדאוג ואני כמנכ"ל, אתן להם כל סיוע אפשרי".

בדוק גם

ערב מרגש. יוסי וידר וחיים צורי | צילום: דוברות העירייה

מרגש: מה הבטיח וידר לאביחי בן ה-9? (וידיאו)

אירוע ההתרמה של עמותת ימין סעד, המסייעת לילדים חולי סרטן, התקיים הערב, ראשון, בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *