יום ראשון , מאי 26 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / מיצי שבה הביתה
השוטרים עם הכלבה שהוחזרה לבעליה (צילום דוברות המשטרה)
השוטרים עם הכלבה שהוחזרה לבעליה (צילום דוברות המשטרה)

מיצי שבה הביתה

נער כבן 13  מנצרת עילית, יצא  לטייל עם הכלבה של דודו  מסוג מלטז, ששוויה נאמד בעשרות אלפי שקלים. במהלך הטיול הרגלי עם הכלבה נעצר בסמוך לנער רכב ומתוכו יצא אדם שעל פי החשד  חטף את הכלבה מידיו של הנער וברח.

השוטרים עם הכלבה שהוחזרה לבעליה (צילום דוברות המשטרה)
השוטרים עם הכלבה שהוחזרה לבעליה (צילום דוברות המשטרה)

ניידות ממשטרת נצרת עילית שהוזנקו למקום החלו בסריקות אחר רכב שתאורו הופץ על ידי הנער לניידות המשטרה, במהלך התחקור של  הנער הוא זכר סוג רכב וכן  שלוש ספרות מלוחית הרישוי של הרכב.  בפעילות חקירה מאומצת של חוקר התחנה, רס״ב ישראל שוורץ, התקבלה תוצאה המצביעה על רכב של תושב נצרת.

למחרת יצאו בלשים לכתובת, שעל פי החשד שם אמור להימצא הרכב שנהגו גנב את הכלבה, בליווי בלשים מנצרת וצוות יס״מ עמקים. במהלך הסריקה לאיתור בית החשוד הבלשים שומעים נביחות של כלב ובהתקרבם לחצר הבית ממנו נשמעו הנביחות, נשמעה שיחה בין החשוד לביתו המתייחסת למציאת שם חדש  לכלבה  עובדה זו חיזקה את החשד כי מדובר בבית החשוד.

הכוח נכנס לדירה ואיתר את הכלבה  מיצ׳י בריאה ושלמה. החשוד נעצר והכלבה הוחזרה לבעליה על ידי הבלשים עוד באותו לילה. בעלי הכלבה הודו למשטרה על הטיפול הרציני והפעילות שנעשתה לאיתור הכלב והחזרתו. החשוד הובא לבית משפט ושוחרר למעצר בית  למשך 5 ימים.

בדוק גם

צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

כך ייעשה לחיילת שבדתה מליבה תקיפה מינית

החיילת הודתה כי טפלה על מפקדה הישיר האשמות שווא. היא נידונה ל-90 ימי מאסר שירוצו בעבודות שירות, תשלום פיצוי לקצין בסך 2000 שקלים והורדה לדרגת טוראי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *