יום ראשון , מאי 26 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מגדל העמק: מו"מ בין פינקלשטיין לפורטל על הליכה משותפת
עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)
עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)

מגדל העמק: מו"מ בין פינקלשטיין לפורטל על הליכה משותפת

חבר מועצת העיר מגדל העמק ומחזיק תיק הספורט יוסי פורטל, בודק אופציות שונות להתמודדות למועצת העיר בבחירות באוקטובר.  פורטל, איש מפלגת העבודה, התמודד בבחירות האחרונות מטעם מפלגת הירוקים, בראשותו של יקי בן חיים.

במגדל העמק ישנם קולות שידעו שבוע לספר בביטחון גמור שפורטל מנהל משא ומתן עם עופרה פינקלשטיין בוסקילה, נציגת יש עתיד בדבר הליכה משותפת למועצת העיר. לא ברור מי יעמוד בראש הרשימה, אם וכאשר יחליטו פורטל ופינקלשטיין על ריצה משותפת. גורמים פוליטיים בעיר ידעו לספר השבוע כי איחוד בין פורטל לפינקלשטיין יכול לעשות רק טוב לרשימה המשותפת שלהם.

עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)
עופרה פינקלשטיין (צילום עצמי)

עופרה פינקלשטיין אישרה את המגעים עם פורטל ואמרה כי "יש הצעות גם ממועמדים אחרים, אני מחוזרת ומקבלת הצעות בלי סוף, אני שוקלת בימים אלה את צעדי ותוך שבוע אקבל החלטות".

לדברי בוסקילה, היא מתלבטת משום שהיא אמורה להיות ברשימת יש עתיד לכנסת וכן משום שבתחילת חודש אוקטובר היא אמורה לצאת לשליחות בת מספר /שבועות בארצות הברית.

שושבין ניסיון האיחוד בין השניים הוא מאיר (בוסי) בוסקילה, שמנסה לפשר ולאחד בין הצדדים. "אני איש של אלי ברדה, אני מת שיוסי ועופרה יתאחדו, אבל זה לא תלוי בי", הוא אומר.

 

בדוק גם

רוטוויילר | צילום אילוסטרציה: פוטוליה

קרית אתא: בן 50 ובת 17 ננשכו על ידי רוטוויילר

בהפרש של שעה, ננשכו הערב, מוצאי שבת, בקרית אתא גבר בן 50, ושכנתו, נערה בת 17, על ידי אותו הכלב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *