בית / ידיעון עפולה והגליל / ספורט בידיעון עפולה והגליל / כמה שווה כדור עם חתימות שחקני אלופת העולם?

כמה שווה כדור עם חתימות שחקני אלופת העולם?

אורן לוי, נער מבית שאן צפה בגמר המונדיאל, החזיק אצבעות לנבחרת צרפת וקיבל כדור עם חתימות השחקנים * ותודה לאבא אבי לוי, סמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, שהחל את הקרייר...
אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)
אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)

אורן לוי, נער בן 16 מבית שאן, העולה לכתה י' בבית הספר גאון הירדן בנווה איתן, אוהד מושבע של נבחרת צרפת, הגשים חלום כאשר ראה את נבחרתו האהודה מנצחת בגמר המונדיאל   במוסקבה את נבחרת קרואטיה וזוכה בגביע העולם.

אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)
אורן ואבי לוי עם הכדור המפורסם (צילום עצמי)

וזה עוד לא הכל. בזכות הקשרים של אבא אבי לוי, מנכ"ל הפועל בית שאן בימים הגדולים של המועדון והיום סמנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, הצליח לקבל כדור חתום על ידי שחקני נבחרת צרפת. אגב, שוויו של כדור כזה יכול להגיע היום לאלפי יורו, בזכות החתימות של אלופי העולם הטריים.

"זו הייתה חוויה אדירה, נהניתי מהאווירה ובעיקר מהזכייה של צרפת", סיכם אורן לוי, שבוודאי יהיה לו מה לספר לחברים בכתה, עם תחילת שנת הלימודים הבאה.

אבא אבי לוי מתרגש גם הוא. "רק לפני כמה שנים התחלתי את הקריירה שלי בעולם הכדורגל בהפועל בית שאן הקטנה והיום אני בפסגת הכדורגל העולמי. לפעמים אני צובט את עצמי ולא מאמין שזה קורה. בזכות הפועל בית שאן הקטנה הגעתי לאן שהגעתי ואני לא שוכח את זה"

בדוק גם

ריקוד נשים רוסי עממי בלבוש מסורתי להקה - rovesniki

פולקלור מכל העולם בפסטיבל מחול כרמיאל 2019

פסטיבל כרמיאל יציג השנה שלל מופעי מחול מרחבי העולם, מהונגריה, הודו, רוסיה, ארה"ב, אוקראינה וקנדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *