יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / "כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי"
ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)
ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)

"כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי"

"לא יכול להיות שמחבל ייצא לפיגוע על מנת להרוג במחשבה שייצא מזה חי. אסור שזה יקרה. כל מחבל שיוצא לפיגוע, צריך לדעת שלא יחזור חי", אמר לפני שעה קלה גבי מלכה ממגדל העמק, שבתו שובה נפצעה אתמול בפיגוע הדקירה  בעפולה.

ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)
ההורים גבי ומיכל מלכה (צילום דוברות בית החולים)

לבקשת המשפחה, הועבר המחבל לבית חולים פוריה. "לנו עשה רע שהבת שלנו כמעט נרצחה ובאותו בית חולים שוכב המחבל הרוצח. זה דבר שאסור שיקרה, דבר כזה לא יכול לקרות במדינת ישראל". האב דרש: "אנחנו מבקשים ממשלת ישראל להוציא הודעה שמדובר באירוע לאומני, אין כאן ספק".

האם מיכל לאור העובדה שהמשטרה לא ממהרת להכריז על האירוע כלאומני: "זה מקומם, מחליש אותנו, הבת שלנו הייתה בדרך למבחן וכמעט נרצחה רק משום היותה יהודיה צנועה וחסודה. זה מכאיב ומשפיל".

האם סיפרה כי בתה בהכרה. "היא כאובה, קשה לה להגות הברות, היא לוחשת, ביקשה שעם ישראל יתפלל ולא יפחד".

האם ציינה את גילויי האהבה שהיא ובעלה מקבלים מכל עבר. "אנחנו מרגישים עטופים, מכל מקום מהארץ ומהעולם מחזקים אותנו, אנשים שאנחנו לא מכירים שולחים שוקולדים, מרגישים שעם ישראל איתנו ונותן לנו כח".

בדוק גם

כנס דגן צילום תמיר ברגיג

ח"כ עמיר פרץ בכנס דגן: "שקלתי לפרוש לפני חצי שנה"

כנס דגן לביטחון ואסטרטגיה במכללה האקדמית נתניה אירח את הרמטכ"ל היוצא, ראש המוסד לשעבר , ח"כ עמיר פרץ עוזי דיין ועוד. הם דברו על הפיצוץ בצפוי בעזה, על אשליית השקט היחסי בגדה, על תופעת "כחול לבן" וגם על ההדלפות והפריצות לטלפונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *