יום ראשון , פברואר 17 2019
בית / ידיעון עפולה והעמקים / בית שאן / כדורגלן העונה 2015/16 יטוס לנופש זוגי באגן הים התיכון
נתנאל גולדמן (צילום קרן אקריש)
נתנאל גולדמן (צילום קרן אקריש)

כדורגלן העונה 2015/16 יטוס לנופש זוגי באגן הים התיכון

כדורגלן העונה 2015/16 של העיתונים ידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים, יוכתר בסוף החודש במספר מוקדים. השנה, הטקס, שהפך כבר מזמן להצגה הכי טובה בצפון, יתקיים במתכונת שונה לעומת שנים עברו. צוות המומחים של ידיעות הגליל וידיעון עפולה והעמקים יבחרו את מי שלדעתם היה השחקן מספר אחד, כמו גם את מאמן העונה, תגלית העונה, מלכי השערים, השחקן היעיל, היציב המשתפר ועוד ויעניקו להם גביעים וכן שי מהודר, במגרשם הביתי. המשמעות: השנה לא יהיה טקס מרכזי אחד כבשנים עברו.

נתנאל גולדמן הוכתר בשנה שעברה. מי השנה? (צילום קרן אקריש)
נתנאל גולדמן הוכתר בשנה שעברה. מי השנה? (צילום קרן אקריש)

כדורגלן העונה הנבחר, יזכה על פי מיטב המסורת בסוף שבוע זוגי באחד היעדים באגן הים התיכון, על פי בחירתו האישית.

כזכור, בעונה שעברה הוכתר לכדורגלן העונה קשר הפועל עפולה, נתנאל גולדמן. השנה תהיה זו הפעם ה- 28 שהעיתון בוחר את כדורגלן העונה.

מספר ספונסרים נרתמו להצלחת האירוע המתגלגל, ביניהם עיסא ערטול מנצרת עילית, יבואן המשקה good, דני וגלית מלכין מקו האופנה בעפולה, יגאל אעידן מאעידן אבטחה, שי מויאל ממחסני הנעלה בנצרת עילית, רוני רובין מרובין נכסים, שלומי ביטון מדפוס שלומי, איציק שוקרון ממכבסת מלבין הצפון ואחרים.

 

בדוק גם

טיפול רגשי בילדים

גן ילדים במושב עבדון מושבת מאז יום חמישי האחרון

הסיבה: תחלופה חוזרת ונשנית של צוות הגננות, עובדה שגרמה לתסמינים שליליים בקרב הילדים. המועצה האזורית מעלה יוסף: "בימים האחרונים מסתמן פתרון, מקווים שהוא ימנע את המשך ההשבתה". ההורים יתכנסו במוצאי שבת ויקבלו החלטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *