יום שישי , מאי 24 2019
בית / עמקים / מגדל העמק / ירידה לצורך עלייה
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)

ירידה לצורך עלייה

לפני כחודשיים החליט אפיק כהן, אחד הכישרונות הגדולים שצמחו בהפועל נצרת עילית, לעשות מעשה. נמאס לו מחוסר האמון בו וביכולותיו, נמאס לו לשבת על הספסל, מכאן הדרך להפועל מגדל העמק מליגה א' הייתה קצרה, שם הוא התקבל בזרועות פתוחות בקבוצה של המאמן רפי בוסקילה.

אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)
אפיק כהן (משמאל) במדי מגדל העמק (צילום חגאג רחאל)

השבוע, שעה קלה אחרי שסיים עוד אימון במגדל העמק, פגשנו אותו במכון הכושר פרופיט בעפולה. "אין ברירה, צריך לעבוד קשה כדי להגיע לליגת העל או לפחות לליגה הלאומית, לא רוצה להיתקע בליגה א'", הוא מסביר.

-אפיק כהן, לאן מועדות פניך?

"לליגת העל או לאומית, ללא ספק אגיע לשם בעתיד, במשחקים ששיחקתי בהפועל נצרת עילית הוכחתי שיש לי מקום בליגה הלאומית ושאני מסוגל לשחק ברמות האלה. סגנון המשחק שלי מתאים לליגות העליונות, לא לליגה א'".

אתה בוודאי מכיר את הסטטיסטיקה, שחקנים כמו לידור כהן, אביב כהן, רם סופר ואחרים, שעזבו את נצרת עילית למגדל העמק לא חזרו לליגה הלאומית

"אני לא מסתכל על אחרים, רק עלי. יש לי מטרה, שלם אני מכוון ורצה להגיע. כל השאר שחקנים מצוינים שעשו את הבחירות שלהם".

-איך התאקלמת במגדל העמק?

"כיף לי בקבוצה, יש לי כאן חברים טובים, קיבלו אותי יפה, אני מקבל דקות משחק וזה הכי חשוב מבחינתי. המטרה שלי היא לצבור ניסיון כדי להגיע בעתיד לאן שאני  מכוון".

-בסיום העונה אתה חוזר אוטומטית לנצרת עילית. תרצה להישאר שם?

"אני מתחיל בהפועל נצרת עילית, הכרטיס שלי שייך להם, אני מכוון גבוה אבל אם ירצו שאשאר ויתנו לי מספיק דקות משחק, ארצה להישאר שם. אני בגיל שאני צריך לשחק כדי לפרוץ וזה יגיע רק עם דקות משחק".

-יש כאלה שאומרים שמיהרת לעזוב את נצרת עילית והעונה הזו הייתה צריכה להיות העונה שלך

"יכול להיות שלא הייתה לי מספיק סבלנות, באיזה מקום אני מצטער שירדתי לליגה א', במצב היום הייתי יכול לקבל דקות משחק בנצרת עילית. לפני שבועיים פגשתי את ירון הוכנבוים, גם הוא אמר לי שמיהרתי לעזוב ואם הייתה לי סבלנות הייתי מקבל אצלו דקות משחק".

בדוק גם

צעירים בקבלת שבת על הגג. צילום - המחלקה לצעירים

יום שישי על הגג "טוב שבאת"

מפגש על הגג הכי יפה בעיר עם מיטב האמנים המובילים בארץ. מופעים, מפגשים מרתקים וכוס בירה לפני כניסת השבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *