יום ראשון , פברואר 17 2019
בית / ידיעון עפולה והעמקים / חוסר ודאות בהנהלת הפועל עפולה
דני אסולין (צילום חגאג רחאל)
יו"ר הפועל עפולה דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

חוסר ודאות בהנהלת הפועל עפולה

הנהלת הפועל עפולה יושבת על הגדר. ראש העיר הנבחר, אבי אלקבץ, כבר עומד בשער עם הנהלה החדשה שלו, אנשי כדורגל הנחשבים למקורביו, אבל סוגיית העברת הבעלות על הקבוצה אינה כל כך פשוטה. הסיבה: גירעון של כ- 2.5 מיליון שקל בו נמצאת הקבוצה, ערבויות אישיות בבקרה של ההנהלה וכן הלוואה אישית שנתן הנשיא, ששי יעקב, בגובה של מאות אלפי שקלים.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)
יו"ר הפועל עפולה דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

בהנהלה הנוכחית אומרים כי אין להם בעיה להעביר את הקבוצה, אבל שאלקבץ יעשה זאת בכבוד. "יש כאן אנשים שתרמו 5 שנים למועדון, תרמו מזמנם וגם מכספם האישי", הם אומרים, "לא היה קורה כלום אם ההעברה הייתה מתבצעת בסוף העונה". בהנהלה כעסו על אלקבץ, שהגיע לאימון המסכם לפני הדרבי ביום חמישי שעבר ונכנס לאספת שחקנים.

מנגד במחנה אלקבץ לא מבינים את הטענות. "הציבור אמר את דברו והציבור רוצה שאבי אלקבץ ינהל את העיר וגם את הפועל עפולה", אמרו והזכירו כי "לפני 5 שנים ההנהלה של אבי נאלצה לעזוב את הקבוצה בבושת פנים אחרי שהפסיד בבחירות למירון".

בדוק גם

טיפול רגשי בילדים

גן ילדים במושב עבדון מושבת מאז יום חמישי האחרון

הסיבה: תחלופה חוזרת ונשנית של צוות הגננות, עובדה שגרמה לתסמינים שליליים בקרב הילדים. המועצה האזורית מעלה יוסף: "בימים האחרונים מסתמן פתרון, מקווים שהוא ימנע את המשך ההשבתה". ההורים יתכנסו במוצאי שבת ויקבלו החלטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *