יום שלישי , אפריל 23 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / תקף ופצע את חברתו, נמלט והתבצר בבית הוריו
ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)
צילום: שלומי גבאי

תקף ופצע את חברתו, נמלט והתבצר בבית הוריו

ביום שישי התקבל אירוע במשטרת נצרת עילית אודות גבר בשנות ה-40 תושב העיר שתקף  את חברתו לשעבר בדירתה פצע אותה, גרם נזק לרכושה ונמלט מהמקום. בעקבות המקרה נפתחה חקירה שכללה סריקות לאיתור החשוד במספר כתובות בעיר.

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)
ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

ביום ראשון במהלך הסריקות לאיתור החשוד שוטרי הסיור ביקרו בבית הוריו של החשוד אך נתקלו בדלת סגורה נעולה וללא מענה מהדירה. ניסיונם המקצועי של שוטרי הסיור  וחושיהם החדים הובילו את השוטרים למסקנה שהחשוד מסתתר בתוך הבית. משנשמעו רחשים מתוך הדירה השוטרים החלו בניסיון לשכנע את החשוד לפתוח את הדלת.

על אף העובדה שהשוטרים ניסו לשכנעו  לפתוח את הדלת ולהסגיר את עצמו ולאחר כשעתיים של ניסיון לקיים עימו משא ומתן ללא הצלחה, השוטרים פרצו לדירה  דרך החלון  בסיוע צוות כיבוי והצלה ועצרו את החשוד. מעצרו הוארך בבימ״ש נצרת. "אנו רואים בחומרה כל גילוי של אלימות ונפעל בנחישות למיצוי הדין עם החשוד, באופן מיידי וללא פשרות", ציין קצין אגף החקירות של משטרת נצרת עילית רפ״ק רימון והבי.

בדוק גם

ליגל רז. צילום: סטודיו מאיסה

מלכת הרשת

אם אתם לא מכירים את ליגל רז כנראה שנולדתם לפני שנכנסנו למאה ה-21, כי הבחורה ממושב אליכין היא יוטיוברית תוססת שמעלה לערוץ שלה, QUEENLIGI, סיפורים אישיים מחייה הפרטיים שזוכים למאות אלפי צפיות. הכירו תופעת רשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *