יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו
ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

תעלומה: מי דפק את רכבו של גפסו

עיריית נצרת עילית הוציאה מכרז למכירת רכב הסקודה סופהרב של ראש העיר, שמעון גפסו, שהחליף לאחרונה את רכבו בהונדה אקורד חדשה. הרב הישן חנה בחניה המקורה בבניין העירייה, עד להגעתו של רוכש שזכה ברכב בעקבות מכרז שפורסם, אך אלמונים דפקו את הרכב.

ראש עיריית נצרת עלית שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: קרן אקריש)

מנכ"ל העירייה, דב לוצקי, פרסם אימייל מאיים לכל עובדי העירייה, בזו הלשון: "היום נפגע הרכב ששימש את ראש העיר בחניית העירייה המקורה. הנהג הפוגע מתבקש לדווח במיידי על מעורבותו, על מנת שלא נידרש לאמצעים טכניים. את ההודעה יש למסור ללשכת המנכ"ל או ללשכת ראש העיר".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הפגיעה ברכב הינה קלה מאוד והאימייל נשלח על ידי המנכ"ל אכן הביא לפתרון התעלומה: התברר כי הנהג שפגע ברכב הוא עובד עירייה ותיק ומסור אשר כלל לא היה מודע לכך שרכבו התחכך קלות עם הרכב".

 

בדוק גם

"אני אלחם כדי לפתוח כאן מוקד רפואי במתכונת כזו או אחרת ולתת מענה לשירותי בריאות בכל שעה, יום או לילה". ארקדי פומרנץ | צילום: ליאת אבוחצירה בן דרור

ראש עיריית מעלות-תרשיחא בראיון ראשון: "קיבלתי ירושה לא פשוטה"

רק לפני חודשים ספורים הוא עשה את מה שנדמה היה שאי אפשר לעשות, כשניצח את שלמה בוחבוט והתיישב על כיסא ראש עיריית מעלות-תרשיחא * ארקדי פומרנץ מדבר על הירושה שקיבל, על האתגרים שמונחים לפתחו ועל הסרטון ההוא שלימד אותו להיצמד לטקסטים כתובים מראש * בוחבוט: "אני מציע לארקדי לא למסור אינפורמציה קלוקלת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *