יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / מתפללים לשלומו של סמי כהן
סמי כהן
מתפללים לשלומו. סמי כהן (צילום עצמי)

מתפללים לשלומו של סמי כהן

סמי כהן
מתפללים לשלומו. סמי כהן (צילום עצמי)

טרגדיה. סמי כהן, מועמד מפלגת העבודה לראשות עירית נצרת עילית בבחירות האחרונות נפצע אנושות בתאונת דרכים בחמישי שעבר. כהן היה בדרכו הביתה, לאחר עוד יום עבודה שגרתי בתחנת המוניות בה הוא עובד בחיפה. באזור נשר הרכב נתקע, כהן ירד כדי לבדוק מה קרה ולהזמין גרר, לפתע הגיע למקום רכב אחר ופגע בו קשות. לכהן נגרמו נזקים קשים בכל חלקי גופו.

בנו, רועי כהן, מיהר לפרסם הודעה בפרשת החברתית, בה ביקש ממי שמכיר את אביו להתפלל למענו. השמועה על פציעתו הקשה של כהן הכתה בעיר כרעם ביום בהיר, שכן כהן היה איש אהוד וחביב וזכה להערכה רבה בקרב רבים.

בבחירות האחרונות התמודד כהן, (69), סגן אלוף במיל', 45 שנים תושב העיר, לראשות העיר מטעם מפלגת העבודה, אותה ניסה לשקם לאחר שנים ארוכות של גסיסה, אך כשל מול שמעון גפסו וליה שמטוב, וקיבל רק 4.5 אחוזים מקולות הבוחרים, הישג שאפילו לא הקנה לו מקום במועצת העיר. בעידן מנחם אריאב, ראש העיר הקודם, ניהל בהצלחה את הקאנטרי קלאב בעיר וזכה למחמאות רבות מהתושבים.

בדוק גם

פוליטיקה היא לא תוכנית ריאליטי. צברי | צילום: יח"צ

אחרי 28 שנה: יורם צברי עזב את מפלגת העבודה והצטרף לכולנו

צברי, חבר מועצת העיר קרית אתא לשעבר וכיום יו"ר תאגיד המים מעיינות אתא, נימק: "מפלגת העבודה בראשות אבי גבאי היא לא יותר מאשר אסופה של 'טרמפיסטים'. היא חדלה מלייצג את העם... המפלגה הפכה להיות פלטפורמה לקידום ידוענים מצפון תל אביב"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *