יום רביעי , מרץ 20 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט
רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

חברי המועצה מהרשימה של גפסו הביעו הזדהות עם פלוט

שלושה חברי המועצה מטעם רשימת עורי עיר של עיריית נצרת עלית לשעבר שמעון גפסו, הביעו הזדהות עם רונן פלוט ורשימתו- נצרת עלית החדשה.

רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

עוד עדות לשינוי הדרמטי והחיובי שעוברת העיר נצרת עלית, גם בנושאים הפוליטיים, ניתן לראשות בהזדהות של חברי מועצת העיר מטעם רשימת 'עורי עיר' שהייתה בהנהגתו של ראש העיר לשעבר, שמעון גפסו, עם ראש העיר הנוכחי, רונן פלוט.

השלושה, רוני ליקוורניק, ברכה ברוב ועירית שחר, היו ברשימה בראשות גפסו וכעת העתיקו את תמיכתם והזדהותם ברשימה 'נצרת עלית החדשה בראשות רונן פלוט'. השלושה הצהירו על כך בישיבת ההזדהות שנערכה ביום חמישי האחרון בעיריית נצרת עלית ואמרו כי הם תומכים בפלוט וברשימתו תוך שהם מרעיפים מחמאות על פלוט ועשייתו הרבה.

פלוט עצמו הודה לחברים ואמר: "מדובר בשלושה חברי מועצה איכותיים ואני מודה להם על תמיכתם. תהיה לנו נבחרת מנצחת, שתורכב מאנשים שהם מעל כל שיקול ואינטרס צר, אלא שרק טובת העיר לנגד עיניהם. הצבעה לרשימה שלי, נצרת עלית החדשה, היא הצבעת אמון בי ואני מקווה שהתושבים של העיר יעשו כך ונמשיך את התנופה בנצרת עלית החדשה".

בדוק גם

קייס אפרים לאווי עם משה קונינסקי, צילום אלכס הובר

קונינסקי: "הטיפול באוכלוסיית העולים לא יהיה יותר סקטוריאלי"

האופוזיציה ביקשה ישיבת מועצה שלא מן המניין, אך בסופו של דבר רק שניים מחבריה הגיעו. ראש העירייה הודיע שלא יהיה עוד מצב שבו עולים מחבר המדינות יופנו למחלקת הקליטה ואילו עולים מאתיופיה יופנו למחלקת הרווחה. "כולם ייהנו מאותן הזכויות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *