יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / הצוות המקצועי הודיע: ירדן כהן לא יחזור לאימונים
ירדן כהן
ירדן כהן (צילום: חג'ג ראחל)

הצוות המקצועי הודיע: ירדן כהן לא יחזור לאימונים

הכדורגלן ירדן כהן, שביקש להגיע מחר לאימון הפועל נצרת עילית, לאחר שהחרים את האימון היום (רביעי), התבקש לא להגיע ולאיש המשק ניתנה הוראה על ידי הצוות המקצועי, לא להכין לו בגדים לאימון.

כזכור, המשא ומתן הכספי של כהן פוצץ, לאחר שדרש העלאה בחוזה. המנכ"ל גיל ברעם הודיע לו כי לאור הישגי הקבוצה בעונה החולפת, אף שחקן לא יקבל העלאה, מה גם שהעירייה הודיעה כי תקצץ בהקצבות. "לא אפרוץ את המסגרת התקציבית בשביל אף אחד", אמר.

ירדן כהן
ירדן כהן (צילום: חג'ג ראחל)

לאחר שהחרים את האימון היום, התקשר כהן למנכ"ל גיל ברעם, הנופש בחופשה פרטית ברודוס, וביקש לחזור לאימונים. ברעם נתן לו אור ירוק, אבל הבהיר לו שהחוזה לא ישודרג בשקל. כהן כבר חשב לחזור מחר להתאמן, אבל אז נתקל בצוות המקצועי, שלא אהב את ההתנהלות של השחקן והודיע כי לא יאפשר לו להתאמן עד לחזרתו של ברעם מהחופשה ורק לאחר ברור. המנכ"ל גיל ברעם הבהיר: בסופו של דבר ירדן כהן ישחק בפועל נצרת עילית".

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *