יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / החלום של שרה'לה סוף סוף התגשם
שרהל'ה מתרגשת במעמד חנוכת המעלית החדשה (צילום ישראל פרץ)
שרהל'ה מתרגשת במעמד חנוכת המעלית החדשה (צילום ישראל פרץ)

החלום של שרה'לה סוף סוף התגשם

כל מי שנכח בטקס חנוכת המעלית בבית ספר חב"ד בנצרת עילית לא יכול היה שלא להתרגש  למראה החיוך הרחב על פניה של התלמידה שרה'לה הרצל. "אני רוצה להגיד כמה מילים. זה רגע גדול בשבילי, חיכיתי לו הרבה זמן", אמרה בהתרגשות וסיפרה  כיצד הייתה מבזבזת מדי יום 40 דקות על עלייה לכיתות בקומות העליונות, כאשר החברות והמורות שלה היו מרימות אותה בגרמי המדרגות. "עכשיו זה לוקח לי 5 דקות, אני עולה ויורדת כמו כולם".

שרהל'ה מתרגשת במעמד חנוכת המעלית החדשה (צילום ישראל פרץ)
שרהל'ה מתרגשת במעמד חנוכת המעלית החדשה (צילום ישראל פרץ)

כשנודע לה על היקף ההשקעה במעלית כמיליון שקל, אמרה: "אני לא מאמינה שהשקיעו בי כל כך הרבה כסף,  אבל אני שווה את זה לא?", ראש העיר רונן פלוט השיב לב "ועוד איך שכן. החיוך שלך שווה את כל הכסף שבעולם".

מנהל בית הספר, דני לוי, סיפר על התלאות שליוו את הפרויקט. "לפני שש שנים פניתי לגורמים הרשמיים וביקשתי להנגיש את בית הספר, אבל נתקלתי בסחבת ובביורוקרטיה שלא נגמרת. הפרויקט נכנס לביצוע רק בזכות ראש העיר רונן פלוט שנכנס לעובי הקורה, דחף ולקח את העניינים  לידיים שלו".

המעלית הותקנה לפני שבועות אחדים והפעלתה שינתה מקצה לקצה את התנהלות שרה'לה בבית הספר. "אני כבר לא צריכה שירימו אותי, אני עצמאית ובדיוק כמו כולם"' סיפרה בהתרגשות.

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *