יום שני , מרץ 25 2019
בית / עמקים / נצרת / הדרבי הנצרתי האחרון?
עופר ורטה מול ספואן חילו (צילום חגאג רחאל)
עופר ורטה מימין בפעולה (צילום חגאג רחאל)

הדרבי הנצרתי האחרון?

הפועל נצרת עילית סיימה בתיקו מאופס את המשחק מול מכבי אחי נצרת, במה שזכה לכינוי "הדרבי הנצרתי", למרות שמדובר בשתי ערים שונות. השאלה הנשאלת האם זה היה הדרבי הנצרתי האחרון, לאור הכוונה להחליף את שמה של נצרת עילית.

עופר ורטה מול ספואן חילו (צילום חגאג רחאל)
עופר ורטה מול ספואן חילו (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית לא הציגה משחק טוב, אחי נצרת הייתה מעט יותר דומיננטית. כשהמאמן ירון הוכנבוים הלך על כל הקופה והכניס שני חלוצים נוספים (קעטבי ויהונתן לוי) נצרת עילית השתפרה והיו לה דקות טובות, חומר למחשבה בסוגיה האם צריך לשחק עם שלושה בלמים בעתיד.

הצטיינו: איתן וולבלום ועופר ורטה. הקשר ים כהן זכה למחמאות על הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה. כהן מזכיר מאוד במשחקו את אביו, קפטן העבר ומנכ"ל העבר יניב כהן.

כ- 600 צופים נכחו במגרש בעפולה, 400 מהם מנצרת עילית וכ- 200 מנצרת. המשטרה נערכה בכוחות מתוגברים והמשחק עבר בשקט מופתי. המגן אלי בללתי ספג צהוב חמישי ולא ישחק בשבוע הבא נגד בית"ר תל אביב/ רמלה. המגן אחמד קסום ספג צהוב מספר 11 העונה.

בדוק גם

צילומים: אלוניס, לשכת עורכי הדין, מחוז חיפה, גלית בוחניק-ברבר, עצמיים

הפרקליטים: מי הייתה בהרצאה על תזונה ומי לגם שמפניה ורודה?

מה עשתה עו"ד סופי ספקטור באולפני הטלוויזיה? * מה לחש עו"ד יניב לנקרי באוזנו של השר בנט? * מדוע הרחיקה עו"ד הולי שוורץ עד מודיעין וצילומי התדמית החדשים של עו"ד ערן בקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *