יום ראשון , פברואר 17 2019
בית / ידיעון עפולה והעמקים / חדשות בידיעון עפולה והעמקים / בני נוער בנצרת עילית יזמו ימי התנדבות למען אנשים עם מוגבלויות במהלך חופשת הקיץ
הצעירים המתנדבים בלשכת ראש העיר (צילום דוברות העירייה)
הצעירים המתנדבים בלשכת ראש העיר (צילום דוברות העירייה)

בני נוער בנצרת עילית יזמו ימי התנדבות למען אנשים עם מוגבלויות במהלך חופשת הקיץ

למעלה מ- 50 שני נוער השכימו בשעת בוקר מוקדמת והתייצבו במוקדי התנדבות שונים למען אנשים עם מוגבלויות, במועדון העיוור, במע"ש, בגני ילדים ובמרכזים שמפעיל אגף הרווחה בנצרת עילית.   בני הנוער בהובלת התלמידה רינת שקד יזמו פעילות חברתית משותפת עם ילדים הסובלים מקשיי תפקוד פיזיים וקוגנטיביים, בילו עמם במהלך כל היום במשחקים, הפעלות ומפגשי שיח. "חודשיים חופש זה הרבה זמן, רצינו לתת משהו ולתרום גם למען הקהילה", הסבירה רינת שקד.

הצעירים המתנדבים בלשכת ראש העיר (צילום דוברות העירייה)
הצעירים המתנדבים בלשכת ראש העיר (צילום דוברות העירייה)

ימי ההתנדבות זוכים לליווי צמוד של אגף הרווחה בעירייה, באמצעות עובדים סוציאליים: תמי בן חמו, גבי דובדבני, ארד כהן, וסיון יאיר מימון. כמו כן מלווים את הפרויקט מנהל תכנית "מחוברים" יוסי בטיטו, מנהל מחלקת הנוער צחי אריאלי ומנהל תנועת הנוער כנפיים של קרמבו דוד שיינן.

ראש העיר רונן פלוט נפגש עם בני הנוער וברך אותם על היוזמה. "זה לא מובן מאליו שבני נוער יוזמים, תורמים ונרתמים במהלך החופש הגדול למען האחר ועושים זאת באופן יוצא מן הכלל ומעורר כבוד", אמר פלוט.

בני הנוער סיפרו כי במסגרת פעילותם ערכו סקר נגישות מבני ציבור ותשתיות במרחב העירוני ובכוונתם להגיש את ממצאיו לידיו של ראש העיר.

 

בדוק גם

ניסו אביטן. צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

עדי טבצ'ניק בשער חדרה נגד מכבי חיפה

השוער הצעיר ששיחק מול מכבי תל אביב יפתח גם בסמי עופר. אבבה ורבאח יפתחו במרכז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *