יום שבת , פברואר 16 2019
בית / ידיעון עפולה והעמקים / בחירות מקומיות בעמקים / בן חיים: "אין לי ספק שננצח את הבחירות"
יקי בן חיים
יקי בן חיים (צילום עצמי)

בן חיים: "אין לי ספק שננצח את הבחירות"

"יש לנו רשימה צעירה ורעבה, רשימה שנוגעת בכלל המגזרים. ציבור דתי, אוכלוסייה רוסית, סטודנטים וזוגות צעירים. אנחנו מרגישים את הסחף לכיווננו ואין לי ספק שננצח את הבחירות", אמר המועמד לראשות העיר מגדל העמק, יקי בן חיים, שהציג השבוע את רשימתו.

יקי בן חיים
יקי בן חיים (צילום עצמי)

ברשימה המעניינת פנים חדשות וצעירות. במקום השני הוצב סרן במיל' שוקי כץ, איש הגרעין התורני במגדל העמק, בן 36, נשוי למיכל ואב ל-5. כץ הוא הנדסאי חשמל ועצמאי, בעל תואר ראשון במנהל ממשל ומשפט, ניהל את הגרעין התורני הציוני במגדל העמק "אורות יהודה".

מספר 3. אליסון ליפניצקי (צילום עצמי)
מספר 3. אליסון ליפניצקי (צילום עצמי)

במקום השלישי הוצבה צעירה אליסון ליפניצקי רווקה בת 30. ליפניצקי היא מעצבת פנים וחשבת שכר מוסמכת. עובדת בחברת סיעוד, פעילה חברתית באוכלוסייה הרוסית. בן חיים פוזל גם לכיוון מגזר זה כמגזר שיוכל להכריע את הבחירות לטובתו באם ידע לכרסם בבוחרים.

במקום הרביעי יוצב מני בליתי בן 25, רווק, סטודנט בשנה ג׳ לתואר ראשון B.A בקרימינולוגיה ומדע המדינה. במקום החמישי יוצב ערן רוזן, בן 39 נשוי ואב לשניים,  עובד בבתי הזיקוק בחיפה ובמקום השישי עו"ד חגי בלמס בן 34, נשוי ואב ל-3.

בדוק גם

דוד מלכה צילום אלכס הובר

המנכ"ל הפורש של עיריית כרמיאל :"הייתה לי הזכות להיות שותף בבנייה של עיר"

אחרי שכיהן במשרות בכירות ובשלוש השנים האחרונות כמנכ"ל העירייה פורש דוד מלכה מעבודתו הציבורית. בראיון מיוחד הוא מספר על ילדותו בשיכון עולים בעכו, על הצבא ועל הנוסטלגיה העירונית מימיו של ברוך ונגר ז"ל. עכשיו, הוא משאיר עירייה בלי מנכ"ל קבוע והולך לנוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *