יום שני , מרץ 25 2019
בית / עמקים / בית שאן / 7 דירות נמכרו בבית שאן בחודש אחד
הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)
הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)

7 דירות נמכרו בבית שאן בחודש אחד

חברת היזמות גלעד מאי הבונה את פרויקט MY בית שאן בעיר, מדווחת על מכירת 7 דירות בבית שאן בחודש אחד. הדירות שנמכרו כוללות דירות 3, 4 ו-5 חדרים הכוללות מרפסות, במחירים שנעים בין 720 אלף שקל ל-870 אלף שקל. בניגוד לטענות על קיפאון בפרויקטים בצפון ובדרום, בחברה מדווחים על פעילות רגילה ואף מוגברת במכירות בפרויקט.

הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)
הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)

MY בית שאן הינו פרויקט מגורים הכולל שמונה בנייני בוטיק בני 3-4 קומות כל אחד, ובסך הכל 108 יח"ד. בתמהיל דירות 3, 4 ו-5 חדרים וכן דירות גן 4 ו-5 חדרים, ופנטהאוזים 4 ו-5 חדרים. הבניה נמוכה ומציעה עצוב חדשני ומוקפד לצד מפרט עשיר. בכל הבניינים מותקנת מעלית לנוחות הדיירים וכן תוספות כגון תריסים חשמליים, אסלות סמויות תלויות ועוד. שלב א' בפרויקט, הכולל 48 יחידות דיור, צפוי להתאכלס בתקופה הקרובה. שלב ב' של הפרויקט נמצא בשלבי שיווק מתקדמים.

פרויקט MY בית שאן ממוקם בשכונת קריית רבין, בדרום-מערב העיר, במתחם אשר נמצא בתנופת בנייה. השכונה תוכננה כך שתהווה מרחב עצמאי, המספק לתושביו את כל השירותים הנחוצים להם: מוסדות ציבור, חינוך וקהילה, מתחמי מסחר, פארק פנימי (פארק האקליפטוס) ועוד. בנוסף נהנים תושבי השכונה מחיבור ישיר לצירי הכניסה והיציאה מהעיר.

לפי נתוני רשות המסים בשנה האחרונה (יוני 2017 עד יוני 2018) מחירי דירה ממוצעת בעיר עלו ב-8.5%, מסכום של 721 אלף שקל ל-783 אלף שקל, נתון מרשים ביחס למגמה הארצית של עצירה בעליות המחיר.

לדברי גלעד יפרח, מנכ"ל חברת גלעד מאי: "בניגוד לטענות על קיפאון ועל עצירת עסקות בפריפריה, אנחנו רואים את נתוני האמת – כאשר יש מוצר טוב במחיר מצוין יש לו דרישה וביקוש. בית שאן נמצאת כיום בתקופה נהדרת, הרכבת החלה לפעול, יש ביקוש גבוה לשכירות והמחיר אטרקטיבי עדיין. מדובר באחת מהשקעות הנדל"ן המבטיחות בישראל".

בדוק גם

צילומים: אלוניס, לשכת עורכי הדין, מחוז חיפה, גלית בוחניק-ברבר, עצמיים

הפרקליטים: מי הייתה בהרצאה על תזונה ומי לגם שמפניה ורודה?

מה עשתה עו"ד סופי ספקטור באולפני הטלוויזיה? * מה לחש עו"ד יניב לנקרי באוזנו של השר בנט? * מדוע הרחיקה עו"ד הולי שוורץ עד מודיעין וצילומי התדמית החדשים של עו"ד ערן בקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *