יום ראשון , מאי 26 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / "אם לא נצליח להחזיר את התקווה – נצרת עילית תיהרס"
אלירן גפסו (צילום הילה רדמי)
אלירן גפסו (צילום הילה רדמי)

"אם לא נצליח להחזיר את התקווה – נצרת עילית תיהרס"

"על שולחנו של מי שיהיה ראש העירייה הבא ממתינות כבר היום תוכניות לבניית 11 שכונות! חדשות, מתוכננות בצורה הטובה והמתקדמת ביותר. בשכונות האלו תקלוט נצרת עילית לפחות 10,000 תושבים חדשים. אז איך יתכן שהעיר תקועה? למה זה לא זז? חייבים לטהר את האווירה. להפסיק עם המלחמות כי זה פשוט הורס את העיר שאנחנו כל כך אוהבים", אומר המועמד לראשות העיר אלירן גפסו.

לכנס שארגן הגיעו סגן השר איוב קרא, ח"כ מיקי זוהר, ראש המועצה האזורית גליל תחתון מוטי דותן, בני משפחתו של גפסו ועשרות תושבים ותומכים. בין המשתתפים בכנס אפשר היה לראות צוות של ערוץ 2 שהחל לצלם כתבה על הבחירות בעיר.

אלירן גפסו (צילום הילה רדמי)
אלירן גפסו (צילום הילה רדמי)

גפסו הדגיש בדבריו את הצורך להתלכד סביב המשימות הלאומיות והמקומיות שניצבות בפני נצרת עילית. "צריך להפסיק להשמיץ וללכלך ולהתחיל לעשות ולבנות ולקלוט עוד אלפי משפחות צעירות", אמר גפסו.

אחד הדברים שבלטו מאד בדברי אלירן גפסו הייתה הבטחתו לבני הדור שאתו הוא גדל בעיר, שהוא מתכוון לדאוג להם לדיור ולהטבות ייחודיות לזוגות צעירים. "בשכונות שייבנו נדאג להטבות משמעותיות לבני המקום. זה חשוב לי כמי שנולד וחי כאן וכמי שמקים משפחה שקושרת את גורלה עם נצרת עילית".

 

בדוק גם

אמבולנס מד"א. צילום: רועי פלצמן

גבר בן 78 נפצע ונפטר כשעבד בביתו בחדרה

אדם בן 78 נפטר היום (א') מפצעיו בדירתו בחדרה לאחר שנפצע במהלך עבודות שביצע בביתו. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *