יום רביעי , מרץ 20 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / אירוע ההצדעה למתנדבים בנצרת עילית חוגג עשור
עשו כבוד למתנדבים (צילום דוברות העירייה)
עשו כבוד למתנדבים (צילום דוברות העירייה)

אירוע ההצדעה למתנדבים בנצרת עילית חוגג עשור

למעלה מ –300 מתנדבים תושבי נצרת עילית, צעירים, בני נוער ומבוגרים, זכו ביום חמישי שעבר להוקרה מיוחדת באירוע הצדעה חגיגי שקיימה יחידת ההתנדבות העירונית. לכבוד השנה העשירית בה מתקיים אירוע ההוקרה, האווירה הייתה חגיגית ונוצצת במיוחד.

עשו כבוד למתנדבים (צילום דוברות העירייה)
עשו כבוד למתנדבים (צילום דוברות העירייה)

"הערב הזה הוא הזדמנות להגיד תודה למאות המתנדבים מקרב תושבי העיר שעושים עבודת קודש כל השנה", אמרה מנהלת יחידת המתנדבים מירי שטיצקי וציינה כי האירוע אורגן בשיתוף אגף הרווחה.

האירוע התקיים ביום חמישי שעבר באוהל האירועים של מלון פלאז'ה. למרות מזג האוויר הסוער, קהל של מאות מתנדבים, מכל תחומי הפעילות החברתית בעיר, מילא את האוהל מלון שקושט בחגיגיות. את פניהם של המתנדבים קיבלו סגני ראש העיר אלכס גדלקין ואלכס גופמן וחברי המועצה דויד שינאן ואלה אידוב. למתנדבים חולק שי סמלי מתנת העירייה – צמח תבלין עליו התנוסס הכיתוב "ההתנדבות מוסיפה טעם לחיים".

ראש העיר רונן פלוט שלח את ברכתו למתנדבים ולמארגני האירוע. "ההתנדבות היא החוסן החברתי של העיר והערך המוסף  שבכוחו  להניע חברה ויחידים  לתמוך באוכלוסייה המוחלשת".

בדוק גם

ידין לוגסי

ממגרשים מוארים בכרמיאל לליגת העל: סיפורו של ידין לוגסי

סיפורו מעורר ההשראה של ידין לוגסי מכרמיאל, שהתגלה במגרשי הקטרגל של כרמיאל והגיע עד לעירוני קריית שמונה מליגת העל בכדורגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *