יום שלישי , פברואר 19 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / אחרי 35 שנה: התלמידים הפתיעו את המורה שלהם לשעבר
רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)
רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)

אחרי 35 שנה: התלמידים הפתיעו את המורה שלהם לשעבר

תלמידים שלמדו לפני כשני עשורים בבית הספר שרת בנצרת עילית, לא שכחו את המורה האהובה שלהם, שלימדה אותם לפני כ- 35 שנה וחינכה דורות של תלמידים. לרגל יום הולדתה ה- 60 של רונית ריזל, התאספו כ- 10 תלמידים והחליטו להפתיע אותה ובגדול. הם התייצבו בביתה שברמת ישי וחגגו לה יום הולדת. "היא הייתה בהלם, לא האמינה שזכרנו את יום ההולדת שלה, לא האמינה שהגענו להפתיע אותה", מספר שי מויאל, אחד מתלמידיה לשעבר.

רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)
רונית ריזל והתלמידים שלה (צילום עצמי)

רונית ריזל יצאה לגמלאות ממשרד החינוך. היא למדה בעצמה בבית הספר שרת, שבאותם ימים היה בית הספר התיכון היחיד בעיר ואף שימשה כיושבת ראש מועצת תלמידים. לימים שבה לבית הספר כמורה וכמחנכת ולפני היציאה לפנסיה אף שימשה כסגנית המנהל.

"אהבנו אותה, התחברנו אליה, היא לא הייתה רק מורה, אלא גם חברה טובה", מספרת זיוה מויאל, אחת מתלמידותיה, המשמשת כיום כסגנית המנהלת בבית הספר יהלום בנצרת עילית.

רונית ריזל לא הסתירה את התרגשותה מהמפגש הלא מתוכנן עם תלמידיה לשעבר, שלפה במהלך המפגש אלבומי תמונות ובמשך שעה ארוכה העלתה נוסטלגיה עם תלמידיה לשעבר. "מדהים כמה תלמידים עברו אצלה, היא גידלה דורות של תלמידים", סיכם שי מויאל.

בדוק גם

מתחם מסחרי והיי טק בתחנת רכבת כרמיאל פלנקון אדריכלים ותכנון הנדסי

משדרגים את מתחם הרכבת בכרמיאל. בקרוב: מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים

עיריית כרמיאל ומשרד הבינוי והשיכון מקדמים תוכנית להתחדשות מרכז העסקים בתחנת כרמיאל. במסגרת תוכנית מע"ר ייבנה מתחם מסחר והייטק ממתחם הקניון ועד מרכז העיר. רכבת ישראל מתעתדת להוסיף מתקני טעינה לכלי רכב חשמליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *