יום ראשון , פברואר 17 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / תמיכה מקיר לקיר בהגר פרי יגור לקראת סיבוב הבחירות השני בפרדס חנה
מאחדים שורות עם פרי יגור. מימין: אפרים מעודה, אייל גן, הגר פרי יגור ויואב קעטבי (צילום: צופית דמרי)
מאחדים שורות עם פרי יגור. מימין: אפרים מעודה, אייל גן, הגר פרי יגור ויואב קעטבי (צילום: צופית דמרי)

תמיכה מקיר לקיר בהגר פרי יגור לקראת סיבוב הבחירות השני בפרדס חנה

חברי המועצה הוותיקים יואב קעטבי ואפרים מעודה וחבר המועצה הטרי אייל כגן הצטרפו השבוע להגר פרי יגור במרוץ לראשות המושבה, לקראת הסיבוב השני לבחירות בו תתמודד מול ראש המועצה המכהן, עו"ד אלדד בר כוכבא, שייערך ביום שלישי בשבוע הבא, 13.11. השלושה נפגשו עם פרי יגור והצהירו על תמיכתם בה במירוץ לראשות.

אייל כגן, שהתמודד לראשות בסיבוב הראשון בראש סיעת "טוב במושבה" שהכניסה שני חברי מועצה למליאה, אמר: ״אנו עדים היום לאיחוד היסטורי של ארבעה אנשים שרואים אך ורק את טובת המושבה. יש היום רוחות של שינוי אמיתי שמבקשות להגיע למקום אחר. במסגרת ההליכה בגוש אחד חשוב לנו לבטא כלפי הציבור מסר ברור של אחדות וחיבור. ביחד ננצח״.

מימין: אפרים מעודה, אייל גן, הגר פרי יגור ויואב קעטבי (צילום: צופית דמרי)
מימין: אפרים מעודה, אייל גן, הגר פרי יגור ויואב קעטבי (צילום: צופית דמרי)

יואב קעטבי, שהתמודד לראשות בסיבוב הראשון ונבחר שוב כחבר מועצה: ״סיעת הליכוד בראשותי החליטה להצטרף להגר פרי יגור. אנחנו מאמינים ביכולות ובכישורים של הגר. אנחנו משלבים חדשנות עם ניסיון, ביחד ננצח את הבחירות״.

אפרים מעודה, שנבחר שוב כחבר מועצה: ״כמי שמכהן זו קדנציה חמישית, אני מזהה בהגר פרי יגור את הכישורים להוביל את פרדס חנה כרכור לעתיד טוב יותר. הגר מעריכה מאוד את הדת והמסורת ותשמור על הסטטוס קוו במושבה״.

הגר פרי יגור אמרה: ״היום הכרענו את הבחירות בפרדס חנה כרכור, כאשר מרבית המתמודדים חברו אלינו. פרדס חנה כרכור רוצה שינוי ואנרגיה חדשה, וביחד עם השותפים שלנו אנחנו נעשה את זה. יש כאן שיתוף פעולה בין מנהיגים וקהילות שהמושבה זאת נשמתם וטובת התושבים מובילה אותם. אנחנו מתחילים דרך חדש ביחד. הביחד שלנו ינצח״.

בדוק גם

טיפול רגשי בילדים

גן ילדים במושב עבדון מושבת מאז יום חמישי האחרון

הסיבה: תחלופה חוזרת ונשנית של צוות הגננות, עובדה שגרמה לתסמינים שליליים בקרב הילדים. המועצה האזורית מעלה יוסף: "בימים האחרונים מסתמן פתרון, מקווים שהוא ימנע את המשך ההשבתה". ההורים יתכנסו במוצאי שבת ויקבלו החלטות.

4 תגובות

 1. אחד מרבני העשייה בפרדס חנה

  אסור לשכוח שפרדס חנה זו מושבה עם שלווה עם עצמה שכולם חיים זה לצד זה… אחרת אנחנו כמו כל עיר אחרת בלי שום מיוחדות והאדם הראוי מבין המועמדים הוא אלדד שלפחות יודע לשלב וגדל במושבה עם מסורת ויוכלת פתיחות להבין את האחר. הגברת המתמודדת לעולם לא ידעה מהי מסורת חוץ מלומר מילי סרק על שבת כדי שיחברו אליה אנשי כיפות" לכן היות היא מלחמה על צביון מלחמה על הבית ומלחמה על השלווה… צאו והצביעו למען שמירה על מושבה כמושבה… שלוות עולמים פרדס חנה כרכור

 2. הגר שעד היום חוץ ממזכירות לא עשתה כלום בחייה מחפשת שליטה…. והעדר התימני השפל כדוגמת מעודה וקעטבי ממש ליצני חצר לעולם לא ידעו מהי פוליטיקה רק זגזוג למען לא לתת לאחד שכל הזמן מקנאים בהצלחתו המסחררת.. מעודה לא שווה להיות אפילו שומר באוורת סוסים חסר טקס… ויואב שמי שמכיר פדיחה מהלכת כל הזמן משמיץ כמו ילד זה פוליטיקה?… רק סתלבט… ואיש נמוך… הציבור ישפוט…..

 3. תאכל את הכובע …בר כוכבא יודע שהסיפור אבוד

 4. לא מקיר לקיר ולא מדלת לדלת !
  אל תוליכו שולל את הציבור הרי בר כוכבא ניצח בסבב הראשון…
  רק עם בר כוכבא המושבה הזו תתקדם חד וחלק!!!
  הציבור החכם הולך עם הניסיון לא עם מזכירות חסרות הניסיון
  אני בעד קביעת תנאי סף לראשות צריך ניסיון ולא כל תפקיד נחשב כניסיון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *