יום שני , פברואר 18 2019
בית / הד הקריות / שני צעירים מקרית אתא חשודים בביצוע סדרת מעשי שוד
שוד בחנות פיצוחים. צילום: דוברות המשטרה
שוד בחנות פיצוחים. צילום: דוברות המשטרה

שני צעירים מקרית אתא חשודים בביצוע סדרת מעשי שוד

המשטרה פענחה שלושה מעשי שוד מזוין באזור הקריות ועצרה את החשודים, תושבי קרית אתא, בסיכון בטחון הציבור. החקירה נמשכה כמה שבועות ובמהלכה השתמשו החוקרים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

המשטרה ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה אשר התמקדה בשלושה אירועי שוד מזוין באזור הקריות, עד לחשיפת החשודים וביצוע מעצרם.

מדובר בחקירה מורכבת, במהלכה הפעילה המשטרה אמצעים טכנולוגים וחקירתיים מתקדמים לשם חשיפת החשודים בביצוע העבירות וביסוס הראיות הנדרשות נגדם, עד למעצרם וקידום הליכי התביעה נגדם, לשם מניעת המשך מסוכנותם לציבור.

שוד בחנות פיצוחים. צילום: דוברות המשטרה
שוד בחנות פיצוחים. צילום: דוברות המשטרה

ראשיתה של הפרשה לפני כחודש וחצי, עת נפתחה חקירה משטרתית בגין שני אירועי שוד מזוין בקרית אתא בהם נגנבו אלפי שקלים. האחד של נהג אוטובוס והשני של שליח בחברת שליחויות ובהמשך צורף לחקירה אירוע שוד נוסף של חנות פיצוחים, בשל המאפיינים הדומים בין האירועים, לרבות שימוש בקטנוע גנוב ובקסדות להסתרת זהותם של השודדים.

עם המעבר לשלב הגלוי, עצרה המשטרה שני חשודים תושבי קרית אתא, בני 19 ו- 24 והאריכה את מעצרם בבימ"ש מעת לעת, בחשד למעורבותם בשלושה מעשי שוד מזוין והחזקת סמים, כאשר טיב הראיות, חומרת העבירות והתקדמות החקירה המקצועית, הבשילו בסופו של הליך להגשת הצהרת תובע נגדם בבית משפט השלום קריות, כשבהמשך יוגש נגדם כתב אישום בהתאם.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא תמשיך ותפעל בנחישות למען בטחון האזרח הנורמטיבי, לצד ניהול תביעה מחמירה במיוחד במטרה למצות את הדין עם מבצעי העבירה, עד הבאתם אחרי סורג ובריח.

בדוק גם

מרכז עסקים חדש (הדמייה באדיבות כורדני)

מרכז העסקים החדש של שופרסל נדל"ן בקרית מוצקין יוצא לדרך

  בחודש ספטמבר יושק מרכז העסקים והפנאי החדש של קרית מוצקין "כורדני". המרכז מצוי בימים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *