יום שישי , אפריל 19 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / קרית אתא: הפעילה החברתית הילה שלם תתמודד למועצת העיר
הילה שלם. צילום: גונן שמר
הילה שלם. צילום: גונן שמר

קרית אתא: הפעילה החברתית הילה שלם תתמודד למועצת העיר

מתמודדת חדשה-ישנה למועצת העיר קרית אתא מסתמנת כמי שיכולה להוות אופוזיציה נדירה לקואליציה העירונית הרחבה של ראש העירייה, יעקב פרץ.

הילה שלם, 33, דור רביעי בקרית אתא, נשואה ואם לתאומים בני ארבע, הודיעה השבוע כי היא מתמודדת על מקום במועצת העיר בראש סיעת: "הילה שלם והצעירים". שלם, מנהלת מתנ"ס בשכונת רמת בגין בחיפה, היא פעילה חברתית כבר שנים רבות.

הילה שלם. צילום: גונן שמר
הילה שלם. צילום: גונן שמר

בבחירות 2008 במסגרת סיעת "הצעירים הירוקים" זכתה הסיעה בשני מנדטים ושלם עם רועי בן שלוש נבחרו למועצת העיר. בבחירות 2013 עשתה שלם טעות פוליטית כשחברה עם סיעתה לרשימתו של פרץ במקום לא ריאלי, מה שהוביל את בן שלוש למועצת העיר ושלם נותרה מחוץ למגרש הפוליטי והסיעה פורקה.

כעת לקראת הבחירות הקרובות שיערכו בסוף חודש אוקטובר החליטה שלם לחזור למגרש הפוליטי. "אני אוהבת מאוד את העיר" היא אומרת "אך אני חושבת שהיא הולכת בכיוון לא טוב. הולכים פה בעיקר על בנייה ובנייה ובנייה ולא רואים את התושב". שלם טוענת כי כיום אין שיתוף של התושבים בנשעה בעיר ולמעשה גם אין מה לעשות בעיר.

שלם אומרת "יש לחלק את העיר לאזורים ובכל אזור להקים ועד כדי לדעת מה הצרכים והרצונות של התושבים. יש לשפר את מערכת החינוך העירונית ולהדגיש את הייחודיות של כל תלמיד על ידי בתי ספר לאומנות, מדעים וחינוך אנתרופוסופי שיעלו במקביל לחינוך הפורמלי. צריך להקשיב לתושבים, לצרכים ולרצונות שלהם ולשתף אותם בקבלת החלטות. חייבים לטפל בתשתיות הנוראיות שסובלות מהזנחה בתחום האשפה, חנייה הצפות וכדומה".

שלם הודיעה כי: "אני אהיה במקום שבו יתנו לי לפעול ואם לא יתנו לי לפעול אהיה חברת אופוזיציה עקשנית ולוחמנית. חיים פעם אחת, כואב לי על מה שקורה לעיר ואני מנסה לשנות את זה כי זה הכוח שלי".

בדוק גם

אביה שטרית בפעולה (צילום אגמדיה)

יאמי

הוא התחיל עם עגלת יוגורט כשהשתחרר מהצבא והפך ללהיט. הוא פתח את יאמיז, מסעדה חלבית כשרה למהדרין בעפולה ושבר את האינסטגרם והפייסבוק עם הקינוח של "הקומבינה", שגרף למעלה מחצי מיליון צפיות. תכירו את אביה שטרית, המרענן הרשמי של אביב-קיץ

4 תגובות

 1. המון בהצלחה ..מאמינה בך !!

 2. הילה ארביב

  שמחה גדולה, סוף סוף בשורה משמחת בקריה שלנו
  הילה אני איתך, שמחה שאת מייצגת אותי ועוד רבים בקריה
  בהצלחה !!!

 3. הילה, תושבי קרית אתא איתך!

 4. קריית אתא שלנו

  כל הכבוד הילה
  הגיע הזמן לקדם את העיר
  ולאפשר לכל תושב לקבל
  איכות חיים, חינוך וחיי קהילה פעילים
  כפי שאת מתארת
  אני איתך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *