ספורטאית על

חני פלדמן, תלמידת תיכון קרית חיים ושחקנית אליצור קרית אתא בטניס שולחן, נבחרה על ידי וועדה מחוזית כתלמידה-ספורטאית מצטיינת במחוז
כבוד. מימין: אילן וקנין, חני פלדמן ויונה יהב (צילום: עצמי)

בשבוע שעבר, בימים שני ושלישי התקיים באודיטוריום כנס חיפה למנהיגות. הכנס שהיה הראשון מסוגו בחיפה, התקיים בסימן הצדעה לבוגרי הפנימיות הצבאיות בחיפה ובתל אביב. זה היה כנס ייחודי ורב – תחומי, אשר העלה לסדר היום הציבורי דיון מעמיק במנהיגות העתיד של מדינת ישראל בתחומי הביטחון, החינוך, הספורט, היזמות העסקית והמנהיגות החברתית-אזרחית. את דיוני הכנס הובילו מנהיגים פורצי דרך בתחומם, מעוררי השראה, אשר מהווים מודל למנהיגות ערכית, חשיבה יצירתית, נחישות ואחריות חברתית.

במהלך הכנס, שנפתח על ידי ראש עיריית חיפה יונה יהב, התקיימו פאנלים בנושאים שנזכרו קודם, בהשתתפות שר החינוך נפתלי בנט, שר האוצר משה כחלון, שר הבטחון לשעבר בוגי יעלון, חבר הכנסת זוהיר בהלול, קציני צבא בכירים בהווה ובדימוס, חתן פרס נובל לכימיה פרופסור דן שכטמן ורבים אחרים.

כבוד. מימין: אילן וקנין, חני פלדמן ויונה יהב (צילום: עצמי)
כבוד. מימין: אילן וקנין, חני פלדמן ויונה יהב (צילום: עצמי)

המושב השלישי של הכנס התקיים בנושא מנהיגות בספורט. בראש הפאנל עמדה יעל ארד, המדליסטית הראשונה של ישראל באולימפיאדות , שזכתה במדליית כסף בג'ודו בברצלונה 1992. השתתפו בפאנל מאמן הכדורסל ומבכירי השחקנים בארץ בכל הזמנים, גיא גודס, קרייתי במקור, שכיכב בהפועל חיפה, אורט קרית ביאליק, מכבי תל אביב ונבחרת ישראל. בנוסף השתתפו בפאנל מורן סמואל, זוכת מדליית ארד בחתירה במשחקים הפראלימפיים בריו 2016, שלי קרן, מנהלת חטיבת הביניים נווה יונתן ברמלה, וניב נחליאלי מהמכללה האקדמית בוינגייט.

בסוף הפאנל העניקו שלוש תלמידות, ספורטאיות מצטיינות ממחוז חיפה, תשורות ליעל ארד וחברי הפאנל, מטעם עיריית חיפה. בין התלמידות הייתה חני פלדמן, תלמידת תיכון קרית חיים. מנהלי בתי הספר בחיפה וקרית חיים התבקשו על ידי מארגני הכנס להעביר שמות של תלמידים, ספורטאים מצטיינים מבית ספרם למארגנים. אלה העבירו את השמות לוועדה שישבה והחליטה כי מבין כל ספורטאי העיר חיפה וקרית חיים חני פלדמן היא הספורטאית המצטיינת. חני, (18) תלמידת כיתה י"ב, חברת אגודת אליצור קרית אתא, שאותה מאמן סרגיי טרוסמן (מאמן בכיר שמאמן את הנבחרות הצעירות של ישראל), היא אלפות הארץ לנוער עד גיל 18, אלופת הארץ לבוגרות בזוגות מעורבים ואלופת הארץ לבוגרות בזוגות נשים. בנוסף היא מדורגת כמחבט מספר אחת בארץ עד גיל 18 ובמקום 3-4 בנבחרת הבוגרת. עם רקורד כזה ברור שהיא הספורטאית המצטיינת במחוז חיפה. מנכ"ל תיכון קרית חיים, אילן וקנין, שהיה בעצמו כדורסלן מצטיין, התמוגג מנחת.

בדוק גם

מאמין בילדים של היום. אילן וקנין (צילום: הילה מלמד)

בנעליים של גושן

אילן וקנין, המנהל החדש של תיכון קרית חיים, מגיע לעבודתו החדשה חדור מוטיבציה ועם דעה ברורה על הדור הצעיר של היום ("הם יותר מוצלחים מאיתנו"), על תפקיד המורה ("המורה בעיני חייב להיות סוג של מנטור"), על קודמו בתפקיד ("יש לי הערכה עצומה לאדם ופועלו") ועל בית הספר ("אני מזדהה מאוד עם הרוח של המקום")

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *