יום ראשון , מאי 26 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / נמחקה תלונה בגין איומים נגד בכיר בעיריית חדרה
בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)
בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

נמחקה תלונה בגין איומים נגד בכיר בעיריית חדרה

בכיר בעיריית חדרה איים השבוע על פקחית עירייה שהגיעה לתת לו אזהרה. האזהרה נועדה להתריע על שלט בחירות של הבכיר, המועמד למועצת העיר. הבכיר לא הסכים לקבל את האזהרה ואיים על הפקחית שיפגע בה. לאחר מכן התקשר למנהל אגף אכיפה וביטחון בעירייה, איתן כהן ואיים עליו בכך שידקור אותו.

משטרת ישראל אישרה כי כהן הגיש תלונה בנדון. "הוגשה התלונה במשטרה ונפתחה חקירה. מטבע הדברים לא נוכל בשלב זה לפרט מעבר לכך", נמסר מהמשטרה. מעיריית חדרה נמסר כי העניין נמצא בטיפול המשטרה והם מנועים מלהגיב. בהמשך התנצל אותו בכיר, והתלונה בוטלה.

טרם תקופת הבחירות עדכנה עיריית חדרה את הרשימות והסיעות בעיר לגבי ההנחיות לאכיפת שילוט בחירות בהתאם לחוק הבחירות (דרכי תעמולה). הובהר כי נגד נציגים ששלטיהם יעברו על ההנחיות יינקטו סנקציות כגון מתן דוחות או הסרת השילוט. נציגי ציבור אחדים מתלוננים שאכיפת שילוט הבחירות לא נעשית באופן הגון ושווה לכל המתמודדים וכי לא הוקצו די שטחים ייעודיים להצבת שלטים ברחבי העיר. כמו כן, לאחרונה הושחתו שלטים של מועמדים לראשות ולמועצה מהסיעות השונות.

קרן אידלזון

בדוק גם

הפגנה נגד שדה תעופה צילום עצמי

הועדה לתשתיות לאומיות החליטה: שדה התעופה יוקם בחדרה

בדיון השבוע הוחלט כי שדה התעופה האזרחי יוקם במזרח חדרה, חרף התנגדות ציבורית נרחבת. ראש עיריית חדרה וראש מועצת מנשה: לא ניתן שיעבירו את המפגע אלינו, נפעל וניאבק בכל דרך חוקית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *