יום שלישי , מרץ 26 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / נהריה: פגישה חשאית נערכה בין מרלי לסודאי
סבג הערב בכנס הבחירות צילום : רותם כבסה
סבג הערב בכנס הבחירות צילום : רותם כבסה

נהריה: פגישה חשאית נערכה בין מרלי לסודאי

רונן מרלי (צילום עצמי)
מרלי (צילום עצמי)

פגישה חשאית התקיימה בין המועמדים לראשות עיריית נהריה עו"ד אורן סודאי ואל"מ במיל' רונן מרלי.  הפגישה נערכה כשבוע לאחר האיחוד בין מרלי לחבר מועצת העיר אייל וייזר. בעוד הפעילים בפייסבוק מתקוטטים, המועמדים החלו בהידברות 60 יום לפני הבחירות. על פי פרטים שהגיעו לצפון -1 מי שיזם את הפגישה בין השניים הוא תת אלוף במיל' זכריה חי, שהזמין את המועמדים לפגישה בביתו ב-3 ליולי.  כעבור שבועיים, מאז אותה הפגישה במפתיע, חבר לראש העירייה ז'קי סבג. מבולבלים? גם אנחנו.

 תא"ל חי גילה התעניינות  במערכת הפוליטית בנהריה.  הוא תמך במרלי והשתתף בכנס  פתיחה של מערכת הבחירות שלו בסוף חודש יוני. השניים גם תועדו  גם בבית קפה בעיר.  חי היה בקשר גם עם עו"ד סודאי וניהלו שיחות. פגישה בין סודאי ומרלי הוגדרה כהיכרות בלבד אך ידוע לכל  שגם מרלי וגם סודאי סימנו מטרה משותפת: הפלת סבג.

עו"ד אורן סודאי (צילום: יח"צ)
סודאי (צילום: יח"צ)

גורם בכיר במערכת הפוליטית: "השניים נפגשו אצל חי זו הייתה שיחה עניינית מאד שמטרתה להכיר. הוא עשה את הספתח ומאז הם בקשר". לדברי אותו  בכיר משהו קרה באותם השבועות.

 "זכריה צולם בכנס פתיחת המטה של סבג וזו הייתה הפתעה גדולה מאד לשני הצדדים.  נודע כי הוא נפגש עם סבג פעמיים, פעם אחת בבית קפה ופעם השנייה סבג הופיע אצלו בבית בשעת לילה מאוחרת. בכנס הפתיחה של סבג  נאם ובראשית נאומו אמר חי: "איש לא כפה עליי להיות כאן אני כאן מרצוני החופשי".

גורם נוסף במערכת הפוליטית: "בשורה התחתונה מאז אותה הפגישה מרלי וסודאי מדברים ביניהם. יש להם מטרה שסבג לא יהיה ראש העיר".

מרלי וסודאי אישרו את דבר הפגישה בביתו של זכריה חי.

חי סירב להגיב.

בדוק גם

שרלין סלע צילום אביגיל עוזי

סלע שרלין מבית יצחק היא מלכת היופי של ישראל

ספוטאית, רצה מרתון מתחרה בטריאתלון ניצחה גם בתחרות מלכת היופי של ישראל. סלע שרלין מבית יצחק היא המלכה שלנו לשנת 2019.

תגובה אחת

  1. שאני אבין זה יהיה וייזר סודאי ומרלי נגד סבג? אם כן אז הגיעו ימות המשיח וביי ביי לג'קי שלום ולא להתראות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *