יום שני , פברואר 18 2019
בית / כללי / כתב אישום בגין ניסיון לרצח נגד תושב נתניה
שוק רחוב שוהם צלום רותי ברמן
שוק רחוב שוהם צלום רותי ברמן

כתב אישום בגין ניסיון לרצח נגד תושב נתניה

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה היום (שני) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז כנגד אברהם דמארי, תושב נתניה בן 65, בגין ניסיון לרצח.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לירון שטרית, בין הנאשם  למתלונן היכרות רבת שנים. בחודש ספטמבר 2018 ביקש הנאשם הלוואה כספית מהמתלונן, והוא לא נענה לבקשה. בעקבות השיח בין השניים כעס הנאשם, 65 והחליט לגרום למותו של המתלונן.

שוק רחוב שוהם צלום רותי ברמן
שוק רחוב שוהם צלום רותי ברמן

וכך ביום 23.10.18, בעת שישב המתלונן בשוק בנתניה, הגיע הנאשם למקום כשהוא מצויד בסכין אותו הטמין בכיס מכנסיו, התקרב למתלונן מאחור, שלף את הסכין ממכנסיו ודקר אותו בצווארו בכוונה לגרום למותו. בתגובה קם המתלונן בבהלה ממושבו, הסתובב לעבר הנאשם, ניסה להדוף אותו ולקחת את הסכין מידיו, אולם הנאשם המשיך לדקור אותו בפניו ובראשו. עוברי אורח שנכחו במקום ניסו לאחוז בנאשם, והוא הכה וסטר לאחד מהם. בשלב מסוים הצליח המתלונן להרחיק את הנאשם, עזב את המקום ונסע לבית החולים שם אושפז במצב בינוני. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

בדוק גם

בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

חדרה בצמרת הרשויות בשקיפות וחופש המידע

בבדיקה של התנועה לחופש המידע בקרב הרשויות החברות בפורום ה-15, נמצא כי חדרה היא בין הבודדות שעומדות ב-100 אחוז מדרישות חוק חופש המידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *