יום שני , מרץ 25 2019
בית / שרון / חדרה / ועד עובדי עיריית חדרה מאיים בסכסוך עבודה
עיריית חדרה. שינויים גדולים (צילום: שלומי גבאי)
עיריית חדרה. שינויים גדולים (צילום: שלומי גבאי)

ועד עובדי עיריית חדרה מאיים בסכסוך עבודה

טלטלה בין ועד העובדים להנהלת העובדים בעיריית חדרה בעקבות טענות הוועד על הלנת שכר לעובדים ואי תשלום שעות נוספות בעקבות הלנת שכר לעובדים.

ועד העובדים הגיש השבוע מכתב להנהלת העיר אודות התרעה על סכסוך עבודה עקב אי תשלום שכר לעובדים והלנת שכר על פי החוק, כך כפי שנכתב וכהגדרת יו"ר ועד העובדים איציק יצחקי .
"מדובר בשכבות החלשות ביותר ברשות אשר משתכרות בשכר המינימום כמו עובדי ניקיון אבות בית, עובדי כפיים וכיו'”, הוא אומר, “השכר לא שולם במלואו במשך שלושת החודשים האחרונים , ועד העובדים כובל על העיניין ולא יתן לפגיעה באף עובד ובמיוחד אלו המשויכים לשכבות החלשות , יש פה הלנת שכר ובמידה והתשלום לא יהיה באופן מיידי יוכרז סכסוך עבודה בעיריית חדרה שמשמעותו נקיטת צעדים ארגוניים על פי החוק ואז במידת הצורך השבתת כל גופי העירייה

"ועד העובדים פנה במשך החודשים האחרונים להנהלת העיר על מנת להסדתיר את העינין והוועד חש שיש סחבת בעינין , אמרו שיבדקו, נבדוק מה נבדוק, חבל רק שבפסח בפתח והעובדים צריכים ליהכנס לחג עם מחסור בכלכל המשפחה עקב אי תשלום שכרם באופן מלא.

"לאור זאת בהנחייתי החל מיום שישי הקרוב כל עובדי עיריית חדרה לא יגיעו לעבודתם על פי הנחייתי ובגיבוי הסתדרות המרחב. אני מתבייש שכך הנהלת העיר נוהגת בעובדיה המסורים הפועלים בקור ובחום ובלילה למען העיר. וועד העובדים לא ישב בחיבוק ידיים עד שאחרון העובדים יקבל את שכרו".איציק יצחקי

מהעירייה נמסר בתגובה: "כל עובד שביצע עבודה מוכחת באמצעות שעון הנוכחות ובאישור מנהל האגף שלו, יקבל את שכרו עד השקל האחרון עוד לפני פסח”.

בדוק גם

סימה עמיחי צילום: דוברות המוסד לביטוח לאומי

מנהלת חדשה לסניף הביטוח הלאומי בנהריה – עכו

סימה עמיחי שניהלה עד עתה את סניף כרמיאל נכנסת בימים אלה לתפקידה כמנהלת הסניף בנהריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *