יום שבת , מאי 25 2019
בית / ידיעות הגליל / חדשות בידיעות הגליל / השיטור העירוני בעפולה ערוך לכל תרחיש
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)

השיטור העירוני בעפולה ערוך לכל תרחיש

כחלק ממוכנות היחידה לתרחישים בחירום וחבירה עם כוחות חירום נוספים, ערך השבוע השיטור העירוני תרגיל מיוחד יחד עם איחוד הצלה ויחידת הכלבנים המומחית באיתור נעדרים בעזרת כלבי גישוש, הפעלת רחפנים מיוחדים, חילוצים ועוד. בתרגיל פרסו הצוותים המיוחדים חפ"ק עירוני ותרגלו סיטואציות מיוחדות ביניהן שמו דגש על עבודת צוות וסנכרון בין מספר צוותים במקביל. בין התרחישים, תרגלו הצוותים עבודה בשעות הלילה, חיפוש נעדרים, סיוע בפינוי פצועים ועבודה מול מספר גורמים נוספים בחירום ברמה העירונית והארצית.

השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)

במטרה לענות על צרכי התושבים ולעמוד על הגנת התושב, קיים צוות השיטור העירוני, בנוסף לתרגילים בשטח, וועדת אכיפה בנוכחות ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל העירייה שלום שלמה, מפקד תחנת משטרת עפולה, קצינים ומנהלים נוספים. בוועדה קיבלו הנוכחים הנחיות ודגשים מיוחדים למיקוד האכיפה בדגש על ביטחון התושבים ומענה לאירועי איכות החיים ברמה העירונית.

ראש העיר אבי אלקבץ: "השיטור העירוני בעפולה עובר בימים אלו תכלול מקיף של מגוון הפעולות אותן הוא צריך להעניק לטובת התושב. הצוות מורכב מהאנשים שניתן בפה מלא לסמוך עליהם ולשים בידם את הביטחון של תושבי עפולה. אין לי ספק שימשיכו בעבודתם הנאמנה וימשיכו לספק ביטחון לכל תושבי העיר, בכל מקום בעיר".

בדוק גם

אבי אלקבץ(צילום: קרן אקריש)

תושב עפולה איים וקילל בבית הוריו של ראש העיר

חוויה לא נעימה עברו במוצאי שבת הוריו של ראש העיר עפולה, סימה ואמנון אלקבץ, כאשר תושב עפולה התדפק על דלת ביתם ומשנפתחה הדלת, החל לקלל ולאיים את ראש העיר אבי אלקבץ, שבאותה שהה שהה בבית כנסת סמוך והתפלל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *