יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / ידיעות הגליל / חדשות בידיעות הגליל / השיטור העירוני בעפולה ערוך לכל תרחיש
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)

השיטור העירוני בעפולה ערוך לכל תרחיש

כחלק ממוכנות היחידה לתרחישים בחירום וחבירה עם כוחות חירום נוספים, ערך השבוע השיטור העירוני תרגיל מיוחד יחד עם איחוד הצלה ויחידת הכלבנים המומחית באיתור נעדרים בעזרת כלבי גישוש, הפעלת רחפנים מיוחדים, חילוצים ועוד. בתרגיל פרסו הצוותים המיוחדים חפ"ק עירוני ותרגלו סיטואציות מיוחדות ביניהן שמו דגש על עבודת צוות וסנכרון בין מספר צוותים במקביל. בין התרחישים, תרגלו הצוותים עבודה בשעות הלילה, חיפוש נעדרים, סיוע בפינוי פצועים ועבודה מול מספר גורמים נוספים בחירום ברמה העירונית והארצית.

השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)
השיטור העירוני בעפולה (צילום עצמי)

במטרה לענות על צרכי התושבים ולעמוד על הגנת התושב, קיים צוות השיטור העירוני, בנוסף לתרגילים בשטח, וועדת אכיפה בנוכחות ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל העירייה שלום שלמה, מפקד תחנת משטרת עפולה, קצינים ומנהלים נוספים. בוועדה קיבלו הנוכחים הנחיות ודגשים מיוחדים למיקוד האכיפה בדגש על ביטחון התושבים ומענה לאירועי איכות החיים ברמה העירונית.

ראש העיר אבי אלקבץ: "השיטור העירוני בעפולה עובר בימים אלו תכלול מקיף של מגוון הפעולות אותן הוא צריך להעניק לטובת התושב. הצוות מורכב מהאנשים שניתן בפה מלא לסמוך עליהם ולשים בידם את הביטחון של תושבי עפולה. אין לי ספק שימשיכו בעבודתם הנאמנה וימשיכו לספק ביטחון לכל תושבי העיר, בכל מקום בעיר".

בדוק גם

"מפלגת ימין שפוי". כחלון | צילום: חיים מסיקה

כחלון: "מי שאומר שיש גירעון הם אלה שהזזנו להם את הגבינה"

שר האוצר משה כחלון בראיון ל"בלינקר" מסכם קדנציה ומודה שהוא דואג לגורלה של תוכנית הדגל שהוביל, מחיר למשתכן", אם לא ייבחר * יש סכנה שאם ייבחר שר אוצר אחר, הוא יבטל בלחץ הקבלנים והטייקונים את התוכנית שנותנת לצעירים הטבה בגובה של 300 אלף שקלים ויותר ומאפשרת להם לראשונה לגור בבית חדש משלהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *