יום שני , פברואר 18 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / בפרדס חנה כרכור מתכוננים לסיבוב שני
הגר פרי יגור מצביעה (צילום: פרטי)
הגר פרי יגור מצביעה (צילום: פרטי)

בפרדס חנה כרכור מתכוננים לסיבוב שני

מספרם הגבוה של המתמודדים בבחירות לראשות פרדס חנה כרכור הצביע כבר מתחילת הבחירות על סבירות גבוהה לסיבוב שני בבחירות לראשות, וזה בדיוק מה שקרה. כשהגיעו בהדרגה תוצאות הבחירות לאורך הלילה, הוביל לאורך הדרך ראש המועצה המכהן, עו"ד אלדד בר כוכבא, אך הפער הקטן יחסית בינו לבין המועמדת הגר פרי יגור, בשילוב עם נוכחותם של המועמדים האחרים לראשות, יואב קעטבי, אייל כגן, יוני חכימי ואיציק לב, הבטיחו לבסוף שאיש מהמועמדים לא יגיע ל-40% מהקולות, ושסיבוב שני יתקיים ביישוב בעוד פחות משבועיים, ב-13.10, בין בר כוכבא לפרי יגור.

בר כוכבא השיג 6,657 קולות שהם 38% מכלל הקולות, ופרי יגור השיגה 5,812 קולות שהם 32% מכלל הקולות. אייל כגן נתן להם פייט מכובד עם 2,771 קולות, כ-15% מקולות הבוחרים. יואב קעטבי השיג 1,547 קולות, יוני חכימי 1,081 קולות, ואיציק לב השיג 191 קולות.

לא פחות מעניינות התוצאות בבחירות לחברות המועצה: סיעת בשבילנו בראשות הגר פרי יגור היא הסיעה הגדולה ביותר במועצה, עם 3,817 קולות שהם כ-4 מושבים למועצה, ואילו הסיעה העצמאית בראשות אלדד בר כוכבא השיגה 2,254 קולות, שהם כ-2 מושבים במועצה. אם ינצח בסיבוב השני, יעמוד בר כוכבא בפני האתגר לעבוד כראש מועצה מול סיעה יריבה בגודל כפול מסיעתו. גם סיעת "טוב במושבה" שבראשות אייל כגן מכניסה 2 חברים, וכמוה סיעת ש"ס. שאר הסיעות מכניסות חבר מועצה אחד לכל היותר.

הגר פרי יגור הגיבה לתוצאות: ״תושבי פרדס חנה כרכור בחרו אתמול בשינוי. תושבי המושבה הצביעו בעד התקווה ובאי אמון מוחלט באלדד. כבר אמש החלו מגעים עם נציגי המועמדים במטרה לצאת לדרך משותפת. הבוחרים של  כגן, קעטבי, חכימי ולב רוצים ראש מועצה חדש ומועצה חדשה לעתיד התושבים, ואני בטוחה שתומכיהם יתמכו בי בסיבוב השני״.

בדוק גם

דויד מתאוס מהפועל חדרה (מימין). צילום: שלומי גבאי

הפועל חדרה לאחר ההפסד בחיפה: "משחק ההגנה שלנו מזכיר קבוצות תחתית"

פצועים וחיסורים רבים בשורות הקבוצה לאחר ההפסד 3:1 למכבי חיפה, השוער אוסטין אג'ידה צפוי לחזור להרכב

תגובה אחת

  1. אני רוצה לראות אותה עובדת עם מועצה שהיא מגדל בבל אוסף של אנשים שאין להם מה לעשות ובאו לעשות את זה במועצה אם געש הצליח לאחד קצת תמושבה כנראה הקוד הגנטי הפוליטי הדפוק של המושבה קפץ מחדש מה אגיד לך תצליח אבל לא בטוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *