יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / הד הקריות / בימ"ש דחה את עתירת רוח חדשה במוצקין
ציקי אבישר. צילום: דורון גולן
ציקי אבישר. צילום: דורון גולן

בימ"ש דחה את עתירת רוח חדשה במוצקין

בית המשפט המחוזי בחיפה, בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, דחה את העתירה שהגישה סיעת רוח חדשה במוצקין להקדים את מועד ישיבת מועצת העיר שנקבע ליום רביעי הבא.

לאחר הבחירות לרשות נקבע כי ישיבת מועצת העיר הראשונה תתקיים ב-28 בנובמבר אך סיעת רוח חדשה במוצקין עתרה לבית המשפט כדי לדחות אותה ואכן היא נדחתה. בהודעה ששלחה העירייה לחברי מועצת העיר נאמר כי לאור בקשתם של כמה חברי מועצה נקבעה הישיבה הראשונה של מועצת ליום רביעי ה-12 לחודש.

לאחר שהיועץ המשפטי של העירייה סירב לבטל את המועד שנקבע, יו"ר רוח חדשה במוצקין, ציקי אבישר ואיתי צורף, עתרו לבית המשפט כדי לבטל את ההחלטה על דחיית מועצת הישיבה ולקבוע תאריך מוקדם יותר.

"העותרים הם אלה שהביאו לדחייה הראשונה" כתב השופט גדעון גינת בפסק הדין "ולחריגה מהוראות סעיף 24 לפקודה, חריגה שלא היה לה מקום בענייננו. בנסיבות אלה, ספק אם הגשת העתירה הנוכחית אינה לוקה בחוסר תום לב, והמסקנה היא, כי אין מקום לקובלנתם של העותרים על דחייה נוספת".

כאמור, תתכנס מועצת העיר החדשה לישיבתה הראשונה ביום רביעי ה-12 לחודש בשעה שבע בערב.

בדוק גם

"מפלגת ימין שפוי". כחלון | צילום: חיים מסיקה

כחלון: "מי שאומר שיש גירעון הם אלה שהזזנו להם את הגבינה"

שר האוצר משה כחלון בראיון ל"בלינקר" מסכם קדנציה ומודה שהוא דואג לגורלה של תוכנית הדגל שהוביל, מחיר למשתכן", אם לא ייבחר * יש סכנה שאם ייבחר שר אוצר אחר, הוא יבטל בלחץ הקבלנים והטייקונים את התוכנית שנותנת לצעירים הטבה בגובה של 300 אלף שקלים ויותר ומאפשרת להם לראשונה לגור בבית חדש משלהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *