יום שלישי , אפריל 23 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אחרי המחאה: מחירי הצהרונים בכרמיאל יעמדו על 878 שקלים חודש
מחיר אחיד של 800 שקלים לצהרונים (צילום: עצמי)
מחיר אחיד של 800 שקלים לצהרונים (צילום: עצמי)

אחרי המחאה: מחירי הצהרונים בכרמיאל יעמדו על 878 שקלים חודש

עיריית כרמיאל הודיעה היום (ראשון) על הוזלה משמעותית במחירי הצהרונים בכרמיאל, העירייה תסבסד את מחיר הצהרונים, שיעמוד על 878 שקל בחודש.
 ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, הודיע כי בחודשים האחרונים  התקיימה בדיקה מקיפה בנושא עלויות גני המועדון (הצהרונים) בכרמיאל. בראש צוות הבדיקה עמד מנכ"ל העירייה, דוד מלכה, ובסיומה החליט אלדר, על הוזלת העלויות באמצעות מימון העירייה והתייעלות בכוח אדם.
גני המועדון בכרמיאל הינם גנים הפועלים בכל יום מהשעה 7:00 עד 17:00 לפי לוח החופשות של משרד הכלכלה, כך שבמרבית החופשות של משרד החינוך הגנים פועלים באופן מלא, גם במהלך חופשת הקיץ עד אמצע חודש אוגוסט.
צהרונים (צילום: עצמי)
צהרונים (צילום: עצמי)
"לאורך כל הדרך אמרתי כי אנו קשובים לרחשי ליבם של ההורים", מסר אלדר. "לאחר תום הבדיקה החלטתי כי על מנת להוזיל את המחיר ומבלי לפגוע באיכות השירות, העירייה תסבסד את הצהרונים. מתכונת ההפעלה בכרמיאל הינה ייחודית. הפעלת גני המועדון בכרמיאל החלה לפי למעלה מ- 30 שנה עוד בהיותי מנהל מחלקת חינוך בעיר, במטרה לתת מענה להורים עובדים. אנו לא מאמינים בשיטת ה'בייביסיטר'. אצלנו יש גננת גם בשעות אחר הצהריים תוך שמירה על רצף חינוכי בין פעילות הגן בבוקר לפעילות הצהרון".
בנוסף לסבסוד ולהתייעלות בכוח האדם הוחלט להקל על ההורים בפריסת התשלומים ל-12 חודשים ולא ל-10 חודשים כפי הנהוג היום. המחיר החדש יופעל כבר בשנת הלימודים תשע"ז החל מחודש מאי הקרוב.

בדוק גם

ליגל רז. צילום: סטודיו מאיסה

מלכת הרשת

אם אתם לא מכירים את ליגל רז כנראה שנולדתם לפני שנכנסנו למאה ה-21, כי הבחורה ממושב אליכין היא יוטיוברית תוססת שמעלה לערוץ שלה, QUEENLIGI, סיפורים אישיים מחייה הפרטיים שזוכים למאות אלפי צפיות. הכירו תופעת רשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *