הדובדבן שבקצפת: פרויקט המגורים החדש של רחמיאן בשכונת C1 בעפולה

הדובדבן שבקצפת: פרויקט המגורים החדש של רחמיאן בשכונת C1 בעפולה

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע”מ משיכה להציב רף חדש של איכות חיים ובניה שטרם נראו עוד בעמק עם פרויקט מגורים חדש בשכונת C1 בעפולה ובמרכז מסחרי הרוקם עור וגידים ברחוב יהושע חנקין, הציר המסחרי-העסקי המרכזי של העיר.

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות, הינה חברה משפחתית, דור שני לקבלני בנייה. החברה מנוהלת כיום על ידי האחים, אלון, אייל וניסן ונמנית עם צמרת קבלני הבנייה בצפון הארץ וחברה בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ.

רחמיאן מתמחה בתחום הנדל"ן ובונה משכונת מגורים ובניינים מפוארים ועד מרכזים מסחריים.

בכל פרויקט, שמים ברחמיאן דגש על רמת  גימור גבוהה וללא התפשרות על איכות חומרי הבנייה, כל זאת יחד עם יחס אישי ומיוחד ללקוח.

החברה היא מבין החברות הגדולות והמובילות בעיר עפולה, הבונה והמעצבת למעלה מ-20 שנה מגוון פרויקטי דיור ומסחר מן המפוארים שידעה העיר ומאחוריה עומד קהל רב של לקוחות מרוצים.

להצעת מחיר ראשונית והנמוכה ביותר בפרויקטים למגורים של רחמיאן - השאירו פרטים

יוקרה וחווית מגורים מושלמת

בימים האלה החברה בונה שני פרויקטים בעיר עפולה, הראשון הינו פרויקט מגורים איכותי הממוקם בלב שכונת C1 המתפתחת ובסמוך למוסדות חינוך, פארקים ציבורים ולתחנת הרכבת.

בפרויקט זה ייבנו דירות בנות 5 חדרים עם מפרט ייחודי, בתכנון ורמת הגימור הגבוהה ביותר. בנוסף לכך, כל דייר בפרויקט יזכה גם בין היתר למרפסת שמש ענקית .

פרויקט נוסף, עליו עמלה במרץ רחמיאן הוא המרכז המסחרי ההולך ונבנה ברחוב יהושע חנקין, על הציר המסחרי-העסקי המרכזי של העיר עפולה.

המרכז שעוצב בסגנון אדריכלי ייחודי, יכלול קומת מסחר ומעליה שלוש קומות משרדים המציעים פתרון לעסקים המחפשים חללי עבודה בגדלים שונים.

המרכז המסחרי

אהבתם את הכתבה? הישארו מעודכנים באתר בלינקר ובעמוד הפייסבוק שלנו ידיעות הגליל ידיעון עפולה
כבר הורדתם את האפליקציה של ידיעות הגליל וידיעון עפולה? האפליקציה החדשה שלנו עכשיו זמינה להורדה בחינם!
אנדרואיד: לחצו כאן!
אפל: לחצו כאן!

להצעת מחיר ראשונית והנמוכה ביותר בפרויקטים למגורים של רחמיאן - השאירו פרטים

אהבתם? שתפו!

תגיות

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות