מענה ללמידה מרחוק: 240 מחשבים היברידיים לתלמידי כיתות ד' במגדל העמק

כ-1,500 מחשבים היברידיים מתקדמים חולקו במשך שש שנים ברציפות לתלמידי שכה ד' במסגרת המיזם הלאומי "מחשב לכל ילד" ו"סיסמא לכל תלמיד". בנוסף, מיליון שקלים יוקצו להצטיידות בתי ספר במחשבים ומקרנים.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
240 מחשבים היברידיים. צילום: דוברות
240 מחשבים היברידיים. צילום: דוברות

כ- 240 תלמידי כיתות ד' בבתי הספר היסודיים במגדל העמק קיבלו מחשבים היברידיים במסגרת המיזם המשותף לרשות המקומית, "מחשב לכל ילד" ו"סיסמא לכל תלמיד". כזכור, מגדל העמק הינה אחת מ-11 רשויות, מתוך 257 הרשויות בישראל, בהן הושק המיזם לפני 6 שנים.

עד היום חולקו למעלה מ-1,500 מחשבים כך שלמעשה כל תלמיד כיום הלומד בכיתה ד' עד ט' בבתי הספר במגדל העמק מצויד בטאבלט אישי המקנה לו את כל אפשרויות הלמידה והעמידה בהצלחה במיומנויות הנדרשות במאה ה-21.
בעקבות המציאות הנוכחית, בעירייה ובמנהל החינוך ממשיכים לעשות מאמצים כדי לאפשר לתלמידים לקיים שגרת לימודים מרחוק באמצעות עזרים טכנולוגיים. יחד עם זאת, השבוע התבשרו במנהל החינוך כי אושר קול קורא על סך 960,000 שקלים להצטיידות בתי ספר בעזרים טכנולוגיים שונים כמו שדרוג מחשבים, מקרנים חדשים וכו'.
ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אלי ברדה התעקש לקיים את החלוקה תוך שמירה על הנחיות הקורונה. תלמידי כיתות ד' הגיעו יחד עם הוריהם וקיבלו את המחשב החדש.

צדק חברתי

ברדה איחל הצלחה לתלמידים והוריהם והודה לראש מינהל חינוך מלי אליגוב, מנהלת הפרויקטים אושרת מלכה, למנהלות בתי הספר, למחנכות, לרכזי התקשוב ולשותפים של הרשות למיזם ולדרך החינוכית.

ברדה: "אנו עושים "צדק חברתי" גם בעשייה החינוכית שלנו בכך שאנו מצליחים להביא את מירב ומיטב התוכניות והאמצעים האיכותיים והייחודיים המעניקים שוויון הזדמנויות ומעצימים את התלמידים שלנו."

"במציאות הנוכחית עלינו לעשות כל מה שביכולתנו כדי לאפשר לכל תלמיד במגדל העמק ללמוד מרחוק", סיכם ברדה.

אהבתם את הכתבה? הישארו מעודכנים באתר בלינקר ובעמוד הפייסבוק שלנו ידיעות הגליל ידיעון עפולה
כבר הורדתם את האפליקציה של ידיעות הגליל וידיעון עפולה? האפליקציה החדשה שלנו עכשיו זמינה להורדה בחינם!
אנדרואיד: לחצו כאן!
אפל: לחצו כאן!

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תגיות

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram