בית קק"ל למצוינות יוקם במגדל העמק

ראש העיר אלי ברדה נפגש עם יו"ר קק"ל החדש אברהם דובדבני וסיכם על המשך התכנון עד לקבלת היתר בניה ופרסום המכרז על הקמת בית קק"ל למצוינות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
ראש העיר אלי ברדה ויו
ראש העיר אלי ברדה ויו"ר קק"ל אברהם דובדבני(צילום: דוברות עיריית מגדל העמק)

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, נפגש לאחרונה עם יו"ר קק"ל החדש, אברהם דובדבני, על מנת לדון בנושא הקמת בית קק"ל. כזכור, בשנה שעברה הודיע דני עטר, יו"ר קק"ל דאז, על זכיית 10 רשויות בקול קורא להקמת 10 בתי קק"ל ברחבי הארץ ובין היתר גם במגדל העמק.

עם כניסתו של דובדבני לתפקיד במקומו של דני עטר, הוא העביר החלטה בדירקטוריון קק"ל על ביטול הפרויקט בשמונה רשויות מה שהוביל את ברדה ואת שאר ראשי הרשויות לפגוש את היו"ר כדי לדון מחדש על ההחלטה. עם סיום הפגישה שהוגדרה חיובית, הצליח ברדה יחד עם שאר ראשי הרשויות להפוך את ההחלטה.

"בית קק"ל למצויינות יהווה נדבך נוסף וחשוב בהעצמת מערכת החינוך"

'בית קק"ל' הינו פרויקט דגל חברתי-חינוכי שקם במטרה לצמצם פערים בין המרכז לפריפריה ולטובת מתן הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה בישראל להגיע לעתיד טוב יותר. הבית הינו מרחב רב-תחומי שפועל במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי ופלטפורמה בעלת סביבת לימוד טכנולוגית מעוררת השראה עבור בני הנוער והתכנים המועברים בהם נקבעים בשיתוף עמם במטרה להעניק להם כישורי חיים רלוונטיים לעידן המודרני.

הפעילות הרב-תחומית בבתי קק"ל למצוינות כוללת מרכז למידה במקצועות המדעיים והטכנולוגיים עם מיטב המורים ובקבוצות קטנות, מרכז טכנולוגי יזמי שפועל בשיתוף פעולה עם עמותת בוגרי יחידות עילית שבו לומדים מבואות לסייבר, רובוטיקה, שפות תכנות, פיתוח משחקים ופוטושופ.

מלי אליגוב ראש מינהל החינוך אמרה: "בשורה משמחת בחודש שמרבים בשמחה, בית קק"ל למצויינות יהווה נדבך נוסף וחשוב בהעצמת מערכת החינוך ובמצוינות של הבוגרים".
ראש העיר אלי ברדה סיכם: "אני שמח שבסיום הפגישה הצלחנו להגיע להחלטה משותפת על הקמת בית קק"ל. זו החלטה חשובה. אני מודה ליו"ר קק"ל אברהם דובדבני על החלטתו. בקרוב יחל התכנון והעבודות בשטח".

 

לחדשות נוספות בידיעון עפולה וידיעות הגליל לחצו כאן* לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תגיות

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram