יום שני , מאי 27 2019
בית / חדשות מקומיות / נקבע מותו של סגן הדר גולדין
חיילים
צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

נקבע מותו של סגן הדר גולדין

עדכון: דובר צה"ל מוסר כי אתמול בשעה 23:25 קבע הרב הצבאי הראשי, תת-אלוף רפי פרץ, אשר עמד בראש בית דין מיוחד שהוקם לצורך זה, את מותו של קצין צה"ל, סגן הדר גולדין, לוחם ומפקד בחטיבת "גבעתי", שנפל בקרב ברצועת עזה ביום שישי האחרון. ההחלטה התקבלה על פי ממצאים שהובאו משטח הלחימה ותוך התחשבות בשיקולים רפואיים, הלכתיים ושיקולים רלוונטיים אחרים. ההודעה נמסרה למשפחה לפני מספר דקות על-ידי ראש אגף כוח האדם, אלוף אורנה ברביבאי והרב הצבאי הראשי, תת-אלוף רפי פרץ. צה"ל ימשיך לשמור על קשר ישיר עם המשפחה ולתמוך בה ככל שיידרש.

הותר לפרסום כי סגן-משנה הדר גולדין, קצין בחטיבת גבעתי, בן 23 מכפר סבא מוכרז כנעדר וקיים חשש שנחטף על ידי החמאס ברצועת עזה.  דובר צה"ל מוסר כי בסמוך לשעה 09:30 הבוקר, נפתחה אש על כוחותינו בדרום רצועת עזה וממידע ראשוני עולה כי קיים חשש שבמהלך האירוע חייל צה"ל נחטף על-ידי מחבלים. האירוע בעיצומו וצה"ל מקיים בשעה זו מאמצים מבצעיים ומודיעיניים נרחבים לאיתור החייל. הודעה נמסרה למשפחתו.

בדוק גם

מרגריטה קיקיס עם התאומים רוני וניב צילום אלכס הובר

כרמיאל: האור בשכול

ימים ספורים לפני יום הולדתו ה-20 נרצח סמ"ר בני קיקיס בהתקפת מחבלים סמוך לרמאללה. ההורים, מרגריטה ויורי, לקחו החלטה ובגיל 54 ילדה מרגריטה את התאומים רוני וניב

תגובה אחת

 1. המשפחה מבקשת להתפלל לשלומו הדר בן חדווה לאה . נא להפיץ.

  המשפחה מבקשת להתפלל לשלומו הדר בן חדווה לאה . נא להפיץ.

  איזה ביזיון לממשלה "שוב צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי" ומיד שולחים מהשמים, הרשעים- אנשי חמאס וחוטפין חייל ממדנת איזראל! הצבא הכי חזק בעולם? מעצמה? הכוחי ועוצם ידי שלהם, מתפרק מול עינינו בעוצמה!!! התחזקו באמונה באבינו שבשמים שלו הכח והגבורה לחסל את שונאנו ואויבנו ומבקשי רעתנו! כוחנו בפינו בתורה ותפלה, ולא במדינת ישראל שנופלת!הם העלו קמפיין לגיוס בהתנדבות של אברכים לומדי תורה, במטרה להוריד את המחיצות בינינו (בין הקדושה לטומאה) וגם שלחו את מחט גבעתי לדבר יפה עם החרדים, בעיתון משפחה. וכמה שעות לאחר מכן, חטוף מגבעתי, מי יודע מה עוד הקב"ה יעשה להם עכשיו. זה שקורה כשנלחמים בד' בעולם התורה, בבחורי ישיבות, באברכי כולל, ובלומדיה.

  בס"ד צבא חדש שלא תלוי בהגבלות המדיניות שרוצחות אותנו יקום בעם ישראל בקרוב! בשם אלוקי ישראל! וייצאו למלחמה ללא מעצורים ונשמיד את כל אויבנו מסביב, כשהמטרה תהיה לחיות בארמון המלך הקב"ה, בארץ ישראל, באמונה בקל אחד, בשמירת כל התורה והמצוות, בחזרה בתשובה שלמה מחטאותינו, שמונעים הטוב מאיתנו!!! כוחנו בפינו, רק בתפלה ותורה, להציל את גופינו בעולם הזה ואת נשמותינו לעולם הבא.

  כבר ידוע מזמן לחרדים שגם היום, אסור ע"פ תורה להתגייס לצה"ל הציוני, (יהרג ואל יעבור) עלינו להיבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, ועכשיו צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי? שומו שמים, וכי יש בגידה בהקב"ה בתורה ובחרדים גדולה מזה?

  שוב באתי ולהתחנן בפני נשים, אלה ההולכות בבגדים צמודים וצרים וגם קצרים ומושכות את עיני האנשים ומביאות אותם שלא במודע לידי החטא החמור ביותר . והן נודע מה שכתבו חז״ל שכל אשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה, וכן להפך ח"ו . והאם בדור אשר כזה שבעוונותינו הרבים רבים וטובים נופלים ויוצאים מדרך הישרה , ואסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל, חיילים מתים, תינוקות מתים בעריסותיהם, אמהות צעירות מסתלקות בחטף ומניחות יתומים ועוללים רכים, אנחנו ממש ערב הגאולה! תתחילו לפחד! העל אלה גם לא נבכה וגם לא נעשה חשבון נפש? "הָסִירוּ אֶת אֱלֹהֵי הַנֵּכָר אֲשֶׁר בְּקִרְבְּכֶם וְהַטּוּ אֶת לְבַבְכֶם אֶל ד' אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל!

  "תודה לקל הבורא עולם, על כל הניסים, כולנו קוראים תהלים כל יום, גם יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, את תפילת "אחינו" וכן פרקי התהילים כ" פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. נקוה שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות, וכולם ישובו לביתם בקרוב.

  "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים" כך מתריע הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א. בשיחה נדירה אותה מסר הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה בבית המדרש תלמידי ישיבת פוניבז' צעירים בעיר.

  פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא רק לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט, כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל הי"ד שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים ז"ל שהם מזרע עמלק.על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה, להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות. "וכיון ועיקר כוחו של השלטון הזה זה הצבא", וכפי שהתבטא אותו רשע (ראש הממשלה דאז דוד ב.ג. שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב בכל כוחינו, שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *